PS5 Showcase - Tak prezentuje się w akcji Marvel's Spider-Man Miles Morales, wielkie wejście drugiego Spider-Mana!

lubiegrac news PS5 Showcase - Tak prezentuje się w akcji Marvel's Spider-Man
PS5 Showcase - Tak prezentuje się w akcji Marvel's Spider-Man Miles Morales, wielkie wejście drugiego Spider-Mana!Tamer Adas | 16 września 2020, 22:10

Marvel's Spider-Man Miles Morales pojawiło się na PlayStation 5 Showcase, gdzie ujrzeć mogliśmy w końcu rozgrywkę z samodzielnego rozszerzenia/gry.
 
Kolejna przygoda w świecie Człowieka-Pająka po Marvel's Spider-Man jeszcze w tym roku ma zaoferować nam jeszcze większą porcję atrakcji oraz postęp wynikający ze skoku generacyjnego oraz jego optymalizacji.
 
Showcase było świetną okazją, aby zademonstrować jak prezentuje się kolejna propozycja, dzięki której gracze będą mogli delektować się wykonaniem oraz postęp dotyczącym nie tylko większej wydajności, ale także ulepszonych doznań wynikających chociażby w postawienia na zalety kontrolera DualSense.
 
Tym razem w końcu ujrzeliśmy rozgrywkę, która od pierwszych chwil zapowiada nam nowe podejście do zabawy oraz wyzwań, stawiając na Harlem oraz rozwój bohaterów.
 
 
Mam Milesa stanie się... istotną panią polityk, lecz Nowy Jork stanie się miejscem po raz kolejny zagrożonym przez nowych złoczyńców. 
 
Rozgrywka przechodzi pomiędzy scenkami znacznie szybciej, Miles dysponuje interesującymi umiejętnościami elektrycznymi oraz swoim własnym, unikatowym stylem, nieźle wykorzystującym dysk SSD w PlayStation 5!
 
Wizualnie marka wciąż korzysta ze znanego nam stylu, jednakże nowa porcja szczegółów i zimowy klimat doskonale się spisują jako podstawa do kolejnej superbohaterskiej przygody!
 
Efektowne nawiązania także do filmowej sagi to świetny akcent, dzięki któremu Miles będzie mógł błyszczeć!
 
Marvel's Spider-Man Miles Morales ukaże się pod koniec 2020 roku, ekskluzywnie na PlayStation 5.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners