Pundit Picks to nowe wydarzenie w EA Sports FC 24! Czego się można spodziewać w ramach tej inicjatywy?

lubiegrac e-sport Pundit Picks to nowe wydarzenie w EA Sports FC 24! Czego
Pundit Picks to nowe wydarzenie w EA Sports FC 24! Czego się można spodziewać w ramach tej inicjatywy?Tamer Adas | 8 listopada 2023, 21:55

Pundit Picks to zupełnie nowe wydarzenie wprowadzane w ramach EA Sports FC 24, za pomocą którego cyfrowa piłka nożna po raz kolejny połączy się z tę realną. Tym razem to zaangażowani telewizyjni eksperci zdecydują, kto otrzyma wzmocnioną kartę!

Nowa atrakcja w propozycji EA Sports i Electronic Arts ma zaoferować comiesięczny zasób nowych kart w ramach trybu Ultimate Team, bazującego na wyborze dokonanym przez ekspertów DAZN oraz Sky Sports. To właśnie oni uzasadnią, kto i dlaczego został przez nich wskazany.

Wybór może bazować nawet jedynie na szczególnym osiągnięciu w ramach pojedynczego spotkania, co przekłada się na sytuację, gdy praktycznie każdy gracz może liczyć na docenienie oraz wyróżnienie względem pozostałych.

Zapoznaj się też z:

 

Pierwszym byłym piłkarzem, który wyrazi swoje zdanie będzie Jamie Carragher reprezentujący właśnie Sky Sports, dokonując wyboru w ramach 11. tygodnia zmagań w Premier League. Za miesiąc uwaga skierowana zostanie na LaLiga EA Sports, a następnie naprzemiennie odbywać się będzie zabawa.

Ulepszenie dla danego zawodnika będzie oficjalnie implementowane w okresie 2-3 dni po oficjalnym ogłoszeniu, dostępnym do zgarnięcia w ramach Wyzwań Budowania Składu - SBC.

Ciepło przyjęte EA Sports FC 24 ukazało się 29 września 2023 r. Tytuł można sprawdzić zapewne w usłudze EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners