Quadroids, platformowa gra zręcznościowa z możliwością rozgrywki na kilku ekranach już po premierze

lubiegrac news Quadroids, platformowa gra zręcznościowa z możliwością
Quadroids, platformowa gra zręcznościowa z możliwością rozgrywki na kilku ekranach już po premierzeAgata Dudek | 23 lutego 2024, 19:00

Jesteśmy już po premierze niezwykle szybkiej, wymagającej zręczności i sprytu platformowej gry akcji, o tytule Quadroids, która zadebiutowała zarówno na komputerach, jak i na konsolach. Premierę grę zapowiedział oczywiście odpowiedni zwiastun, który zachęca do zabawy, w której możemy grać w pojedynkę, albo zachęcić innych do współpracy. 

Quadroids to gra stworzona przez studio Blue Loop, zaś wydana dzięki Maximum Entertainment i Fabloo Games, która spodoba się wszystkim fanom nie tylko wyzwań platformowo-zręcznościowych, ale i zwolennikom gier w retro pikselowym stylu. Gra jest już po swojej premierze na kilku platformach, co zapowiada wspomniany już przez nas zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Co już warto obejrzeć na streamingu? A co zadebiutuje niebawem? Nasze propozycje na seans!

Możemy już grać na komputerach i konsolach w platformową i łamigłówkową grę 2D, w retro grafice, o tytule Quadroids, w której przejmujemy kontrolę nas umysłem, by móc kontrolować kosmos, móc opracować strategię, ale i poświęcać swoją armię botów. Wszystko w grze składającej się aż ze 100 poziomów, debiutanckim growym projekcie od niezależnego studia. W grę gramy na aż czterech ekranach jednocześnie, maksymalnie z czterema osobami.

Wersja demonstracyjna dostępna jest jedynie na konsolach. Można w niej sprawdzić pierwsze poziomy gry oraz jeden z zaawansowanych, trudniejszych. Twórcy w ten sposób pragną pokazać złożoność rozgrywki. 

Przeczytaj również:

Wcielamy się w niej w pomocnika złego-robotycznego władcy Roboctopusa, który dąży do galaktycznej dominacji. Z armią przebiegłych botów – Quadroidów przechodzimy ponad 100 prób, unikając kałuż kwasu, laserów i wszelkiego rodzaju śmiertelnych niebezpieczeństw. Kluczem do sukcesu jest poświęcenie, czyli pozostawienie jednego bota na śmierć. To pozwoli na dotarcie do końca poziomu. Będzie potrzeba koordynacja i umiejętności zręcznościowe. 

„Nie możemy się doczekać, aż wypuścimy Quadroidy i zobaczymy, jak ludzie sobie z nimi poradzą – mówi Guillaume Crouzille, twórca Quadroidów. Naprawdę znaleźliśmy coś wyjątkowego w gatunku platformówek, dodając wiele postaci do jednoczesnego sterowania i sposób pokonywania przeszkód – nie ma nic lepszego niż quadroidy!.

 Gra dostępna na Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4. Premiera miała miejsce 22 lutego 2024 roku. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Gra: Quadroids
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners