Quantum Break znika z Xbox Game Pass. Microsoft postanowił usunąć swój tytuł z usługi

lubiegrac news Quantum Break znika z Xbox Game Pass. Microsoft postanowił usunąć swój tytuł z usługi
Quantum Break znika z Xbox Game Pass. Microsoft postanowił usunąć swój tytuł z usługiMaciej Gaffke | 3 kwietnia 2023, 20:00

Microsoft postanowił usunąć z biblioteki Game Passa grę Quantum Break. Taka decyzja dziwi, tym bardziej że produkcja Remedy Entertainment jest ekskluzywnym tytułem Xboksa. Pozycja prawdopodobnie opuści usługę do końca kwietnia.

Wiemy już, jakie gry pożegnają się w kwietniu z Game Passem. Największe zaskoczenie to usunięcie Quantum Break, które jest bardzo dobrze ocenianą produkcją, a co ważniejsze, ekskluzywnym tytułem Xboksa. Zgodnie z polityką Microsoftu, takie gry nie powinny być wyłączane z popularnej usługi.

Zapoznaj się także z: XDefiant z zamkniętą betą w tym miesiącu? Pojawiły się niepotwierdzone informacje

Pozycja od Remedy Entertainment to trzecioosobowa gra science-fiction, która skupia się na historii podróży w czasie. Produkcja ma bardzo mocną obsadę aktorską, co było jednym z powodów jej sukcesu. Jednak przede wszystkim to rozgrywka przyciągnęła graczy. Być może Microsoft cofnie swoją decyzję, ponieważ jeszcze nie podano daty usunięcia Quantum Break.

Wszystkie pozostałe produkcje, przeznaczone do usunięcia, opuszczą usługę 15 kwietnia. Wśród nich jest między innymi Life is Strange: True Colors, The Riftbreaker czy Tom Clancy's Rainbow Six Extraction. Z kolei do Game Passa ma dołączyć Minecraft Legends – nowy, ekskluzywny tytuł Xboksa. Ta produkcja od Mojang Studios trafi do usługi 18 kwietnia.

Quantum Break zadebiutowało 5 kwietnia 2016 roku. Gra jest dostępna na Xbox One oraz komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.trueachievements.com/n53388/quantum-break-xbox-game-pass-leaving

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners