QubicGames spektakularnie świętuje 15 urodziny rozdają wiele gier

lubiegrac news QubicGames spektakularnie świętuje 15 urodziny rozdają wiele gier
QubicGames spektakularnie świętuje 15 urodziny rozdają wiele gierTamer Adas | 11 grudnia 2019, 06:05

QubicGames świętuje swoje 15 urodziny w spektakularny sposób rozdając graczom aż 10 gier ze swojej oferty na konsolę Nintendo Switch! Co musimy zrobić by je zdobyć?
 
W dniu wczorajszym wystartowała wielka kampania marketingowa w efekcie, której posiadacze Nintendo Switch będą mogli wzbogacić się aż o 10 darmowych gier! Do 24 grudnia czekają na nich liczne propozycje, a zwieńczeniem świętowania ze strony Qubic Games będą premiery gier odbywające się w Święta Bożego Narodzenia. 
 
The 15 Year Anniversary Giveaway + Sale to wielka akcja, w ramach której otrzymać będziemy mogli następujące tytuły:
 
  1. Robonauts,
  2. Geki Yaba Runner,
  3. Puzzle Book,
  4. One Strike,
  5. Wreckin’ Ball Adventure,
  6. Koloro,
  7. #RaceDieRun,
  8. REKT! High Octane Stunts,
  9. Mana Spark,
  10. oraz... grę niespodziankę!
 
Ostatni tytuł poznamy w późniejszym okresie, a każdą kolejną produkcję będziemy mogli odblokowywać w następujących po sobie dniach. Aby móc wziąć udział w akcji musimy do 15 grudnia posiadać chociażby jedną grę firmy.
 
25 grudnia na rynku ukażą się dwa nowe tytuły -  Barbatrous: Tavern of Emyr i Sheep Patrol, natomiast dzień później zapoznać się będzie można także z Akuto: Showdown.
 
 
- Okres przedświąteczny zaczęliśmy od serii udanych promocji, takich tytułów jak Mana Spark, Blazing Beaks, Warlocks 2: God Slayers czy Akane. Dzisiaj przechodzimy do najważniejszej części naszej kampanii świątecznej powiązanej z 15- leciem QubicGames. W przeciągu kilkunastu dni planujemy rozdać setki tysięcy, a może nawet miliony gier na konsolę Nintendo. Chcemy, żeby nasi gracze poczuli się naprawdę docenieni, a sama kampania przyciągnie uwagę mediów i nowych graczy do marki QubicGames. – informuje prezes spółki, Jakub Pieczykolan.
 
- Grudzień powinien być bardzo dobrym okresem dla QubicGames - seria promocji, kampania marketingowa „The 15 Year Anniversary Giveaway + Sale” oraz cztery istotne premiery. Działania te pozwolą pozyskać kolejnych graczy na konsolę Nintendo Switch i rozpocząć nowy etap Spółki w roku 2020 związany z wydawaniem coraz większych i bardziej rozpoznawalnych tytułów na konsolach Nintendo, Sony i Microsoft  – dodaje prezes.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners