QubicGames w ciągu 2 miesięcy wyda minimum 6 gier na Nintendo Switch!

lubiegrac news QubicGames w ciągu 2 miesięcy wyda minimum 6 gier na Nintendo Switch!
QubicGames w ciągu 2 miesięcy wyda minimum 6 gier na Nintendo Switch!Tamer Adas | 27 lutego 2020, 13:00

QubicGames do końca kwietnia 2020 roku będzie miało strasznie intensywny okres, w trakcie którego wydane zostanie minimum 6 gier! Na co warto czekać?
 
Wiosna będzie intensywna dla polskiego wydawcy oraz producenta gier, który tym razem chce zaskoczyć posiadaczy Nintendo Switch, oferując im minimum aż 6 premier gier.
 
W ramach tego zestawu możemy liczyć na to, że będziemy mogli się zapoznać z takimi tytułami jak Welcome to Primrose Lake, Pocket Mini Golf, HyperParasite, Tharsis czy Gravity Rider Zero.
 
Pierwszy z tytułów ukaże się od 7 marca 2020 roku, dzięki czemu będziemy się mogli zapoznać z rekreacyjną grą w stylu casual, w której zarządzanie czas odbywa się w świecie przypominającym połączenie Twin Peaks z Przystankiem Alaska.
 
 
Nie zabraknie miejsca także na trzy mniejsze tytuły, które ukażą się na platformie Wielkiego N za sprawą umowy z Vivid Games. To właśnie za jej sprawą Pocket Mini Golf zadebiutuje w e-Shopie  20 marca, a Gravity Rider Zero oraz Fly Sky High zagoszczą w terminie od 17 do 25 kwietnia 2020 roku.
 
Od 11 kwietnia gracze będą mogli wybrać się w kosmos, starając się dostrzec na Marsa w ramach gry Tharsis. To za jej sprawą czekają dla nas liczne kosmiczne przygody oraz nietypowe wydarzenia.
 
Od 3 kwietnia 2020 roku na Switchu będzie się można zapoznać ze strzelanką roguelike zatytułowaną HyperParasite, w której jako kosmiczny pasożyt będziemy podążać ku kolejnym ludziom, w tym ku prezydentowi Stanów Zjednoczonych.
 
- Zależy nam na urozmaiconym portfolio, w którym każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Dlatego wśród gier, które trafią do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych miesięcy, znajdą się zarówno gry imprezowe jak i bardziej klasyczne wyścigi, strategie czy gry akcji. Ze względu na ich różnorodność i unikalność wśród tytułów dostępnych na konsolę Nintendo Switch widzimy wysoki potencjał sprzedażowy – mówi Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners