QubicGames wyda trzy gry, w tym światowy hit na Nintendo Switch!

lubiegrac news QubicGames wyda trzy gry, w tym światowy hit na Nintendo Switch!
QubicGames wyda trzy gry, w tym światowy hit na Nintendo Switch!Tamer Adas | 7 marca 2020, 22:15

QubicGames S.A. ogłosiło podpisanie trzech umów wydawniczych na Nintendo Switch na Splatter - Zombiecalypse Now, Eufloria HD i The Hong Kong Massacre.
 
Znana polska firma zajmująca się grami ogłosiła trzy zupełnie nowe umowy z zewnętrznymi firmami, przy czym jedna z nich bez wątpienia jest imponująca oraz pozytywnie zaskakująca. 
 
Za sprawą współpracy QubicGames zajmie się wydaniem trzech gier - Splatter - Zombiecalypse Now, Eufloria HD oraz The Hong Kong Massacre, mające niebawem zagości na najnowszej platformie Wielkiego N.
 
Pierwszą z gier będzie Splatter - Zombiecalypse Now, czyli dynamiczna gra akcji nastawiona na wykorzystanie formuły strzelanki top-down osadzonej w klimacie noir, posiadającej mocny aspekt walki. Tytuł zebrał świetne recenzje na komputerach osobistych, zatem i tym razem powinno być równie dobrze.
 
Qubic zajmie się także przeniesieniem Eufloria HD nie tylko na Nintendo Switch, ale także na PlayStation 4 oraz Xbox One, gdzie gracze będą się mogli zmierzyć z odświeżeniem oryginalnej gry strategiczno-relaksacyjnej w oryginalnym klimacie.
 
The Hong Kong Massacre to bez wątpienia najciekawszy z tytułów, który na początku 2019 roku okazał się absolutnym hitem, niemalże dominując angielskojęzyczną część internetu growego. U nas tytuł nie osiągnął takiego sukcesu, jednakże była to kolejna interesująca próba zabawy z mechanikami wywodzącymi się chociażby z Hotline Miami.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners