QubicGames zapowiada mocne wejście na japoński rynek z aż 25 grami!

lubiegrac news QubicGames zapowiada mocne wejście na japoński rynek z aż 25 grami!
QubicGames zapowiada mocne wejście na japoński rynek z aż 25 grami!Tamer Adas | 7 lipca 2020, 23:21

QubicGames zapowiedziało, że zamierza mocno wejść na japoński rynek, gdzie wydane zostanie aż 25 tytułów! Co szykuje rodzima spółka z branży gier?
 
Rodzimy producent i wydawca oficjalnie zapowiedział, że planuje do 31 marca 2021 roku wypuścić w Japonii na Nintendo Switch aż 25 gier, przy czym 3 pierwsze zagoszczą tam jeszcze w lipcu 2020 roku!
 
W ten czwartek będzie można się już zapoznać z Pocket Mini Golf, które dotychczas doczekało się świetnego przyjęcia oraz docenienia. Po tym tytule nadejdzie czas na towarzyszące Geki Yaba Runner (we współpracy z japońskim wydawcą Fly High Works) oraz Shipped.
 
Kolejne miesiące będą równie intensywne, ponieważ w sierpniu ma zagościć Blazing Beaks pod koniec tego miesiąca lub na początku kolejnego zagości także Dex
 
Przełom 2020 i 2021 roku będzie równie ciekawy, ponieważ firma planuje w tym okresie udostępnić w Japonii Real Boxing 2, Good Night, Knight czy cała seria gier BIT.TRIP.
 
 
- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że udało nam się powrócić do wydawania gier w Japonii. Wszystko wskazuje, że w roku 2020 przekroczymy planowane do wydania 15 tytułów na rynku japońskim, a wliczając gry wydane do końca marca 2021 roku liczba ta powinna osiągnąć 25 tytułów. Umożliwi nam to mocne wejście na rynek japoński a następnie kolejne rynki azjatyckie, cross promocję pomiędzy wprowadzanymi tytułami i wzrost potencjału przychodowego gier wydawanych na konsoli Nintendo Switch. – skomentował Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.
 
- Plan ‘podbicia’ Japonii zakłada najpierw wydanie kilku mniejszych tytułów a następnie przejście do wydawania także większych gier mając już zbudowana bazę graczy, Na początek ‘atakujemy’ grą Pocket Mini Golf, a w celu zwiększenia ‘siły ognia’ każdy gracz który ją kupi dostanie grę Robonauts w prezencie. Po zbudowaniu bazy graczy planujemy już w sierpniu i wrześniu ‘wytoczyć większe działa’ - Blazing Beaks, Dex oraz Gravity Rider Zero. – dodaje Jakub Pieczykolan.
 
QubicGames S.A. to jeden z kilku wydawców i producentów gier obecnych na NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: qubic games,
Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-08 15:53:12

25 gier to faktycznie sporo. NAwet nie wiem czy ja tyle w calosci przeszedlem ale coz. NIe kazda gre sie idzie od poczatku do konca.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners