Quick Resume w Windows 11? Microsoft rozważa wprowadzenie cenionej funkcji z Xboxów Series na PC-ty!

lubiegrac newsy hardware Quick Resume w Windows 11? Microsoft rozważa wprowadzenie
Quick Resume w Windows 11? Microsoft rozważa wprowadzenie cenionej funkcji z Xboxów Series na PC-ty!Tamer Adas | 16 maja 2023, 07:15

Znana i ceniona funkcja Quick Resume zagości w Windows 11? Microsoft ogłosił, że poważnie rozważa wprowadzenie cenionej technologii z Xboxów Series na komputery oraz zupełnie nowe, mobilne konsole! Kiedy może dojść do wdrożenia tego rozwiązania?

Nowości dla graczy w Win 11?

Roanne Sones stojąca obecnie na czele marki Xbox zdecydowała się zdradzić podczas wydarzenia poświęconego konsolce Asus ROG Ally, że jej oddział oraz całym Microsoft zastanawiając się nad tym, czy są w stanie dodać nową funkcję dla graczy w systemie Windows 11.

Quick Resume trafi do Windows 11?

Zgodnie z jej słowami wybór miał paść za funkcją Quick Resume, dość dobrze wprowadzoną w Xboxach Series S oraz Series X. Co prawda rozwiązanie to nie zawsze działa we wszystkich grach, niemniej w większości z nich funkcjonuje świetnie, oferując możliwość błyskawicznego powrotu do zabawy, dokładnie tam, gdzie grę zakończyliśmy/przerwaliśmy.

Mobilna konsolka z podzespołami od AMD ma stanowić świetny przykład na to, że tego typu opcja byłaby przydatna właśnie graczom, którzy chcieliby na przykład w ten sposób jeszcze przyjemniej spędzać czas, ogrywając tytuły dostępne w abonamencie Xbox Game Pass.

Kiedy możemy się spodziewać Quick Resume w systemie Windows 11?

Niestety poza ogólną zapowiedzią nie jest na tę chwilę wiadomo kiedy ewentualnie Quick Resume może zagościć w gronie funkcji Windowsa 11. Dotychczas nie było to w planach, ale zapowiedzi kolejnych konsol mobilnych sprawiają, że i gigant śmielej rozważa rozwinięcie swojej oferty skierowanej nie tylko na ten segment. Doświadczenie, jakim ma być Xbox z pewnością wiele by na tym zyskało.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/xbox-executive-talks-about-potentially-bringing-handheld-features-like-quick-resume-to-windows-11

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners