Rami Ismail, Peter Vesti Frendrup oraz Hirokazu Yasuhara pojawią się na Digital Dragons 2017, które ponownie odbędzie się w Krakowie.
To właśnie ci trzej panowie pojawią się w stolicy małopolski, by podzielić się z obecnymi tam osobami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Już niebawem będziemy mogli poznać ich zdanie na tematy nurtujące deweloperów i nie tylko z całego świata. Branża growa coraz intensywniej się rozwija, a takie wydarzenia jak Digital Dragons udowadnia jak młoda i prężnie rozwijająca jest to gałąź wirtualnego przemysłu.
Tak oto zaprezentowani zostali Ci trzej niesamowici goście:
Rami Ismail, to zagorzały przeciwnik klonowania gier, dla którego otwarte dzielenie się wiedzą i ciągłe poszukiwanie inspiracji w nieoczywistych miejscach jest podstawą niezależnego developmentu. Prowadził już wykłady na różne tematy podczas wielu imprez gamingowych na całym świecie.
Hirokazu Yasuhara, związany od wielu lat z branżą projektant gier wideo, który współpracował z takimi gigantami jak Sega, Naughty Dog czy Nintendo. W jego dorobku można znaleźć takie klasyki jak: Sonic the Hedgehog, Jak and Daxter i Uncharted: Drake’s Fortune. Od 2016 roku, Pan Yasuhara współpracuje z zespołem edukacyjnym Unity Technology Japan w zakresie tworzenia materiałów edukacyjnych dotyczących game-designu.
Peter Vesti Frendrup, który był odpowiedzialny za takie hity jak Far Cry 4, Splinter Cell: Blacklist, kampanię w Battlefield 1 oraz niedawno wydany do niego dodatek „They Shall Not Pass”, może opowiedzieć wiele o sztuce projektowania gier w dużych zespołach.
Ponadto na Digital Dragons 2017 znajdziemy (i posłuchamy) takich sław jak: Sam Lake, John Romero, Daniel Varva, Brian Upton czy James Ohlen. Podczas tego wydarzenia odbędzie się przeszło 100 godzin wykładów, tworzonych zarówno przez naszych jak i zagranicznych prelegentów.
Organizatorzy niebawem poinformują o kolejnych gościach oraz punktach programu. Tymczasem warto pamiętać, że wejściówki do końca marca sprzedawane są po niższej cenie.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu