Klawiatura Razer Huntsman V3 Pro doczekała się trybu Snap Tap Mode

lubiegrac newsy hardware Klawiatura Razer Huntsman V3 Pro doczekała się trybu Snap Tap Mode
Klawiatura Razer Huntsman V3 Pro doczekała się trybu Snap Tap ModeTamer Adas | 10 lipca 2024, 06:15

Razer oficjalnie ogłosił, że ich zaawansowana technologicznie klawiatura Razer Huntsman V3 Pro doczekała się wsparcia dla specjalnego trybu Snap Tap Mode. Za jego sprawą możliwe jest uzyskanie kolejnych milisekund przewagi.

W poszukiwaniu przewagi, fani e-sportu mają okazję do wykorzystania nowości, jakie Razer przygotował właśnie dla nich. Posiadacze klawiatur Huntsman V3 Pro mogą liczyć na aktualizację, wprowadzającą super funkcję Snap Tap.

Zapoznaj się również z:

 

Za jej sprawą zwiększona zostaje szybkość reakcji, w oparciu o nadanie pierwszeństwa naciskanym klawiszom. W ten sposób system sprawniej rejestruje działania gracza oraz przenosi się od razu do rozgrywki.

Opcja dla fanów CS-a 2 oraz Valoratna jest kolejną funkcjonalnością, umożliwiającą skuteczniejsze zaprezentowanie swoich umiejętności oraz wyciśnięcie pełni z każdej sekundy zaciętej sesji.

Lepsza prędkość ruchu umożliwia skuteczniejsze kontratakowanie czy reagowanie na sytuację na mapie, jednocześnie zapewniając opcję precyzyjniejszego celowania oraz eliminowania przeciwników.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners