Razer partnerem marketingowym audio Senua's Saga Hellblade 2

lubiegrac newsy hardware Razer partnerem marketingowym audio Senua's Saga Hellblade 2
Razer partnerem marketingowym audio Senua's Saga Hellblade 2Tamer Adas | 15 maja 2024, 13:35

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że firma Razer została ekskluzywnym partnerem marketingowym audio gry Senua's Saga Hellblade 2. Już za kilka dni zadebiutuje tytuł, który na słuchawkach producenta będzie brzmiał smakowicie!

Ninja Theory i Xbox Game Studios uważają, że dźwięk odgrywa ważną rolę w tworzeniu wciągających historii. Dzięki produktom Razer, takim jak soundbar Leviathan V2 Pro, słuchawki BlackShark V2 Pro dla PC oraz Kaira Pro dla konsoli Xbox, gracze będą mogli całkowicie zanurzyć się w mrocznych krajobrazach dźwiękowych i dynamicznych sekwencjach w Senua's Saga Hellblade II.

Soundbar Razer Leviathan V2 Pro będzie idealną dla fanów kinowych doznań. Dzięki nowatorskiej technologii dostosowuje on dźwięk do pozycji głowy, zapewniając spersonalizowane doświadczenie dźwiękowe, a wykorzystując przestrzenny dźwięk THX®, doświadczysz realistycznego dźwięku 3D. System wielodriverowy z subwooferem gwarantuje czyste wysokie tony, głębokie basy i bogaty krajobraz dźwiękowy, który ożywia gry i rozrywkę.

Dla graczy szukających świetnego dźwięku, seria bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Razer BlackShark V2 Pro to idealne rozwiązanie. Dostępne w wersjach dla komputerów oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series X i Xbox Series S, oferują bogaty, szczegółowe brzmienie dzięki sterownikom Razer TriForce Titanium 50mm. Wykorzystując technologię THX (tylko na PC) i ultra-lekki design oparty wygodne poduszki możliwe jest delektowanie się znakomitym dźwiękiem w trakcie długich sesji.

Razer Kaira Pro dla Xboxów to natomiast idealne bezprzewodowe słuchawki do gier na wspomnianym sprzęcie Microsoftu, zapewniające doskonałą jakość brzmienia, łączność i komfort przez cały dzień. Dzięki Xbox Wireless i Bluetooth 5.0 łatwo łączysz się z konsolą i innymi urządzeniami. Z dźwiękiem od sterowników Razer TriForce Titanium 50mm poczujesz mocne basy i czyste tony, a miękkie poduszki na uszach zapewnią wygodę podczas długich godzin gry.

Niebawem Razer Chroma RGB zostanie również zintegrowany z Hellblade 2, dodając rozrywce uroku, poprzez zgrane podświetlenie LED, które jest dostępne na urządzeniach Razer oraz wspieranych produktach partnerskich. Dzięki połączeniu technologii i systemu, gracze mogą usłyszeć każdy przerażający szept, trzask kości i pulsującą ścieżkę dźwiękową z oszałamiającą klarownością i szczegółowością.

Zapoznaj się także z:

 

Jak mówi Barrie Ooi, szef Razer PC Gaming Dvision - Nasza współpraca z Ninja Theory przy Senua's Saga: Hellblade II uosabia zaangażowanie Razera w podnoszenie jakości dźwięku w grach. Precyzja i innowacyjność naszych produktów, takich jak Leviathan V2 Pro i BlackShark V2 Pro, gwarantują, że każdy gracz doświadczy bogatego, wciągającego dźwięku, na jaki zasługuje Hellblade II.

Senua's Saga: Hellblade II pozbawione marketingu ukaże się w przyszłym tygodniu - 21 maja 2024 r. na komputerach osobistych i Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners