Real Boxing 2 w wielkim stylu powraca w lutym 2020 roku!

lubiegrac news Real Boxing 2 w wielkim stylu powraca w lutym 2020 roku!
Real Boxing 2 w wielkim stylu powraca w lutym 2020 roku!Tamer Adas | 15 marca 2020, 21:00

Real Boxing 2 polskiego studia Vivid Games zaliczyło spektakularny powrót w lutym 2020 roku, uzyskując wyśmienite rezultaty za sprawą odświeżonego wydania.
 
W zeszłym miesiącu produkcja podniosła swoje przygody o 100% względem stycznia 2020 roku, czyniąc to jeszcze przed pojawieniem się mobilnej wersji Real Boxing 2020 oraz wersji dedykowanej konsoli Nintendo Switch.
 
Od 2012 roku produkcja trafiło do przeszło 77 milionów graczy przynosząc przychody na poziomie 70 milionów złotych ze sprzedaży. Tytuł w między czasie przeszedł sporą drogę, realizującą się między innymi współpracą z MGM, właścicielem marki Creed.
 
Pod koniec zeszłego roku umowa oficjalnie się zakończyłam, a na platformach Apple i Google tytuł ponownie zagościł jako Real Boxing 2. To sprawiło, że produkcja ponownie zaliczyła wzrost organicznych pobrań.
 
 
Osoby, które zakupiły zawartość związaną z marką "Rocky" będą mogły z niej korzystać do końca czerwca 2020 roku. 
 
Spółka w chwili obecnej pracuje także nad innymi grami - Animal Hotel Manager, Juice Farm oraz Skyward Cities. Produkcje na Nintendo Switch szykowane i wydawane są przez QubicGames.
 
- Po wielu testach postanowiliśmy zakończyć umowę z MGM, w ramach której gra wykorzystywała wizerunek serii filmów “Rocky”. Zgodnie z oczekiwaniami - obserwujemy znaczny wzrost pobrań organicznych, co już teraz przekłada się na ponad dwukrotnie wyższe przychody ze sprzedaży gry. Nie musimy również odprowadzać opłat licencyjnych co pozytywnie wpłynie na zwiększenie marży. - tłumaczy Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games. - Od początku roku zwiększyliśmy zespół Real Boxing, który pracuje nad wieloma usprawnieniami, głównie w zakresie mikropłatności - w tym subskrypcji - kontynuuje Kościelny.
 
Real Boxing 2 jest dostępne na urządzeniach mobilnych z iOS oraz Android, wersja na Nintendo Switch jest w opracowaniu. Real Boxing 2020 powstaje i nie ma ostatecznej daty premiery, tytuł powinien zagościć w drugim półroczu 2020 roku.
 
Vivid Games S.A. obecne jest na parkietach Giełdy Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Vivid Games,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners