Recenzja 2 sezonu Ja jestem Groot, najlepszy serial Marvela powraca z masą jakości!

lubiegrac recenzja filmow Recenzja 2 sezonu Ja jestem Groot, najlepszy serial Marvela powraca z masą jakości!
Recenzja 2 sezonu Ja jestem Groot, najlepszy serial Marvela powraca z masą jakości!Tamer Adas | 21 września 2023, 23:55

Zapraszamy do recenzji 2 sezonu Ja jestem Groot (I am Groot) najnowszej mini serii animacji skierowanej do fanów, którzy mają okazję ujrzeć niezwykłego bohatera w trakcie swojego dziecięcego wieku. Co tym razem spotkało naszego małego superbohatera? Czy to ponownie najlepsza propozycja Marvela na Disney+? Czy warto nadrobić te epizody?

I am Groot powraca!

Disney rozwija dalej jedną z najbardziej lubianych serii Marvela na swojej platformie, gdzie widzowie mogą zapoznać się z kolejnym zestawem odcinków składających się na mini serial Ja jestem Groot, która niedawno ukazała się i... ponownie zachwyciła fanów. Nie może to dziwić, ponieważ uroczy heros otrzymał naprawdę dopracowane odcinki, które wypadają niezwykle smakowicie...

Pierwsza opowiastka koncentruje się na adopcji przez Groota niezwykłej istotki, w kolejnym natrafia na niezwykły nos, w trzecim wpada w śnieżne tarapaty, natomiast w czwartym nie brakuje lodziarni, która poprzedza ostatnią historię skupioną na proroctwie, które stawia protagonistę w swoim centrum!

Zapraszamy również do: Loki w sezonie drugim pokazany na oficjalnym zwiastunie. Marvel dzieli się filmową zapowiedzią kontynuacji serialu

Forma 2 sezonu Ja jestem Groot

Drugi sezon dostarcza widzom możliwość ujrzenia kolejnych pięciu odcinków trwających około pięć minut, ukazujących NIE powiązane ze sobą mini historie, które łączy w zasadzie jedynie młody wiek bohatera oraz jego zmagania z codziennymi problemami. Nie ma tutaj wielkiego świata czy wpływu sił zewnętrznych. No, może raz się coś takiego zdarza, ale jest to naprawdę zabawny i atrakcyjny fragment.

Warstwa wizualna I am Groot 2

Każdy epizod prezentuje niezwykle wysoki poziom wizualny, imponującą szczegółowość, znakomite animacje oraz dopracowanie w zasadzie każdego aspektu sprawiają, że ostatecznie delektujemy się każdym graficznym aspektem Ja jestem Groot. Stale zachowywane są proporcje, wszystko prawie obserwujemy z poziomu bohatera, wokół którego zbudowano całość serii.

I am Groot co prawda nie oferuje specjalnie niezłej muzyki, ale udźwiękowienie doskonale się spisuje, dzięki czemu nieporywające nas specjalnie utwory dobrze się uzupełniają w atrakcyjną całość, dostarczającą sporą satysfakcję z seansu.

Przeczytaj także: Najlepsze gry o superbohaterach Marvela - Jacy herosi doczekali się wartościowych tytułów?

Podsumowanie recenzji Ja jestem Groot 2 - To znów wypaliło!

Ja jestem Groot w 2 sezonie ponownie radzi sobie doskonale, oferując widzom możliwość delektowania się kilkoma małymi, ale naprawdę udanymi i zabawnymi odcinkami, które doskonale się spisują w swojej postaci. Jasne, można by oczekiwać czegoś więcej, ale z drugiej strony jest to bez wątpienia najlepiej wykonana technicznie produkcja Disney'a oraz Marvela w ostatnich latach, zatem zdecydowanie warto to docenić oraz fanowsko przypilnować, aby nie rozciągać serialu na siłę, kosztem właśnie warstwy wizualnej.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners