Refind Self: The Personality Test Game, gra testująca osobowość jest już dostępna na Steam i na urządzeniach mobilnych

lubiegrac news Refind Self: The Personality Test Game, gra testująca osobowość
Refind Self: The Personality Test Game, gra testująca osobowość jest już dostępna na Steam i na urządzeniach mobilnychAgata Dudek | 17 listopada 2023, 19:00

Niecodzienna gra przygodowa, stawiająca na bardzo znaczące wybory, i na dodatek testująca naszą osobowość, pozwalająca ją poznać, o tytule Refind Self: The Personality Test Game jest już po swojej premierze na komputerach oraz na urządzeniach mobilnych. Z tej okazji twórcy prezentują zwiastun i ścieżkę dźwiękową. 

Gra Refind Self: The Personality Test Game to przygodówka, która została stworzona przez studio Lizardry, zaś wydana dzięki PLAYISM, to  jedna z takich gier, które starają się odpowiedzieć na stale zadawane pytania, czy naprawdę mogę pokazywać swoją prawdziwą osobowość. Jest to swoisty test osobowości zamknięty w grze przygodowej. 

Zapoznaj się także z: Uciekające kurczaki: Era nuggetsów, kontynuacja animowanego filmu pokazana na pełnym zwiastunie

Gra testująca naszą osobowość, i pozwalająca na poznanie kilku rodzajów osobowości, wykonana w retro graficznym, pikselowym stylu jest już dostępna, zarówno na Steam, jak i na urządzeniach mobilnych. Jednocześnie na Steam można kupić grę w pakiecie ze ścieżką dźwiękowa, zawierającą osiem utworów muzycznych. Muzykę do tej gry napisał xaki, który pracował także nad innymi ścieżkami dźwiękowymi, takimi jak „Higurashi When They Cry” i „Umineko When”.

Przygodówka Refind Self: The Personality Test Game, niezależnie od tego czy gramy na urządzeniach mobilnych, czy na platformie Steam, na komputerach to krótka rozgrywka, zamykająca się w około jednej godzinie, kończącą się testem osobowości kończącym się pod koniec trzeciej rozgrywki. Rozwiązanie testu pozwala nam na poznanie nie tylko naszej osobowości, ale także historii, jaka zawarta jest w tej nietypowej, ciekawej i dobrze ocenianej grze.

Przeczytaj także:

W grze natkniemy się na aż 23 typy osobowości, za pomocą jednego tekstu można poznać natomiast 5 typów. Możemy dowiedzieć się który typ nas reprezentuje, który jest przez nas ukryty, a także ten, który jest od nas najbardziej oddalony. Po zakończeniu testu i otrzymaniu wyniku możemy zobaczyć wyniki innych graczy i porównywać własne wyniki z wynikami innych osób. Gra pozwala, poprzez zabawę na odkrycie siebie, często w sposób bardzo zaskakujący. 

Gra dostępna na komputery osobiste, na Steam, a także na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678910
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners