Diablo 4 bije rekordy już w pierwsze 5 dni! Blizzard Entertainment chwali się wyśmienitym rezultatem!

lubiegrac news Diablo 4 bije rekordy już w pierwsze 5 dni! Blizzard Entertainment
Diablo 4 bije rekordy już w pierwsze 5 dni! Blizzard Entertainment chwali się wyśmienitym rezultatem!Tamer Adas | 14 czerwca 2023, 10:15

Blizzard Entertainment pochwalił się rekordem i znakomitym wynikiem przychodów, jakie po kilku dniach wygenerowało Diablo IV! Jak wiele czasu gracze spędzają z początkiem zupełnie nowej sagi?

Activision Blizzard zdecydowało się poprzez przedstawicieli studia Blizzard Entertainment pochwalić się, że najnowsze Diablo bije kolejne rekordy, tym razem związane z przychodami! Jak się okazuje, nowa odsłona w zaledwie pięć dni przekroczyła próg sprzedaży na poziomie 666 milionów dolarów!

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że fani spędzili w tym czasie przeszło 276 milionów godzin, co przekłada się na aż 30 tysięcy lat. Społeczność jednocześnie poległa już 316 milionów razy.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Aż 5 milionów zgonów było wynikiem ataku Rzeźnika, ale w ramach współpracy połączono się przeszło 166 milionów razy. Ba aż 163 graczy uzyskało w ramach Hardcore'a maksymalny poziom, czyli w trybie, w którym porażka jest ostateczna!

Nowa historia od "Zamieci" cieszy się wielkim zainteresowaniem i wskazuje na to, że wielkie kłopoty mimo wszystko zostały przełamane, a głosy przeciwne w związku z minioną sytuacją w studiu praktycznie z miejsca zniknęły. Nawet najwięksi hunwejbini rewolucji zagrywają się godzinami w Diablo 4 z uśmiechem na twarzy...

W imieniu Blizzarda chcemy podziękować milionom graczy na całym świecie, którzy wkroczyli do Diablo IV - powiedział Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. - Diablo IV jest wynikiem współpracy między niesamowitymi zespołami, które tworzą i wspierają gry definiujące swoje gatunki, budują legendarne światy i tworzą wspomnienia na całe życie. Jesteśmy zaszczyceni odbiorem gry i bardzo dumni z zespołu i zapewniamy, iż będziemy nadal słuchać opinii naszych graczy i starać się, by Diablo nadal przekraczało ich oczekiwania na lata do przodu. -

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners