Remake Resident Evil 4 będzie znacznie mroczniejszy niż oryginał?

lubiegrac news Remake Resident Evil 4 będzie znacznie mroczniejszy niż oryginał?
Remake Resident Evil 4 będzie znacznie mroczniejszy niż oryginał?Tamer Adas | 13 lutego 2022, 06:00

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Remake Resident Evil 4 może okazać się znacznie mroczniejszy niż oryginał. Twórcy mają w planach zaskoczenie graczy klimatem.

Capcom ma zgodnie ze swoimi planami opracowywać kolejne odświeżenie swojej flagowej serii, mając zamiar nadać jednak Resident Evil 4 nieco inny charakter, niż miało to miejsce w przypadku oryginalnej gry.

Oddelegowane do prac studio M-Two, ma celować do przygotowania lekkiej zmiany wizji, skupionej bardziej na horrorowym klimacie. Tytuł ma być wierniejszy pierwszym zwiastunom tytułu.

Przeczytaj też:

 

Zdaniem Imrana Khana oraz Fanbyte, studio odpowiedzialne za odświeżenie czwartej odsłony, wcześniej nieudanie prowadziło pracę nad całkowitym odświeżeniem Resident Evil 3, ale ostatecznie zajęła się tym zadaniem główna ekipa studia.

Obecnie M-Two pracuje nad poprawieniem swojej pozycji, jednocześnie mając się w zestawie zająć także dodatkami Assignment: Ada i Separate Ways, które mają się doczekać znacznego rozwinięcia i lepszego osadzenia fabularnego. Nie jest jednak jasne, czy rozwinięcia zostaną dodane do zestawu czy będą sprzedawane osobno.

Nie znamy daty premiery remake'u Resident Evil 4.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.fanbyte.com/news/some-details-from-the-unannounced-resident-evil-4-remake/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners