Remnant 2 z nowym zwiastunem! Twórcy zaprezentowali kolejną klasę postaci

lubiegrac news Remnant 2 z nowym zwiastunem! Twórcy zaprezentowali kolejną klasę postaci
Remnant 2 z nowym zwiastunem! Twórcy zaprezentowali kolejną klasę postaciMaciej Gaffke | 16 marca 2023, 15:00

Remnant 2 zostało przedstawione na nowym zwiastunie, który jednocześnie wprowadza następną klasę postaci. Produkcja ma trafić do sprzedaży latem, ale jeszcze nie zdradzono dokładnej daty premiery.

Tytuł Remnant 2 został zaprezentowany po raz pierwszy na ostatniej gali The Game Awards. Od tego czasu otrzymaliśmy materiał z prezentacją klasy rewolwerowca oraz świeżo udostępniony zwiastun z ujawnieniem klasy określanej jako Handler. Czym będzie się ona charakteryzowała w rozgrywce?

Zapoznaj się także z:

 

Można przypuszczać, że Handler będzie jedną z najchętniej wybieranych klas przez graczy. Głównym powodem będzie pies, który stanie się towarzyszem bohatera, potrafiącym atakować przeciwników, eksplorować teren, a nawet ożywiać martwe postaci, jeśli gracz będzie posiadał odpowiedni przedmiot.

Twórcy Remnant 2 nie ujawnili jeszcze oficjalnej daty debiutu gry, ale w filmie z przedstawieniem klasy Handler zaznaczyli, że tytuł ukaże się latem. Wspomniany materiał z rewolwerowcem pojawił się tydzień temu, więc można przypuszczać, że następny zwiastun zostanie upubliczniony również za tydzień. Być może wtedy poznamy dokładną datę premiery.

Warto wspomnieć, że gra będzie oferowała zarówno tryb dla jednego gracza, jak i tryb współpracy. Podczas rozgrywki będzie mogło wziąć w niej udział trzech graczy.

Remnant 2 zadebiutuje latem 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/remnant-2-is-out-in-summer-2023-handler-class-revealed

Gra: Remnant 2
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners