Remotherd: Broken Porcelain, survival horror na nowym zwiastunie prezentującym fabułą i kluczowe postacie serii

lubiegrac news Remotherd: Broken Porcelain, survival horror na nowym zwiastunie
Remotherd: Broken Porcelain, survival horror na nowym zwiastunie prezentującym fabułą i kluczowe postacie seriiAgata Dudek | 3 października 2020, 18:00

Remotherd: Broken Porcelain, survival horror na nowym zwiastunie prezentującym fabułą i kluczowe postacie serii. Premiera gry nastąpi niebawem. 
 
Niezależne Modus Games, reżyser Darril Arts i deweloper Stormind Games zaprezentowali zwiastun streszczenia fabularnego, aby nieco bardziej zainteresować i przybliżyć graczom i fanom serii horrorów, tajemnice nadchodzącej kontynuacji survival horroru o tytule Remothered: Broken Porcelain. 
 
 
Podsumowanie i jednocześnie streszczenie, zaprezentowane na zwiastunie opisuje zaginięcie młodej dziewczyny imieniem Celeste i podsumowuje wydarzenia z Remothered: Tormented Fathers, przedstawiając dociekliwą Rosemary Reed, która poszukuje  poszukuje odpowiedzi, poznając prawdę, która jest bardzo przerażająca. Następnie wideo przygotowuje grunt pod Remothered: Broken Porcelain, która po przybyciu do złowrogiej gospody Ashmann dołącza do Jennifer, i widzi, jak Rosemary wraca do śledztwa w sprawie Celeste.
 
Remotherd: Broken Porcelain to pełna zwrotów akcji, pokręcona opowieść o oszustwie, mrocznych sekretach i niewyobrażalnych okropnościach.
 
Remothered: Broken Porcelain to zarówno prequel, jak i sequel swojej poprzedniczki, przedstawiający jak zmienia się napięta atmosfera pełna łamigłówek fabularnych. Jednocześnie gracze dostają nowe sposoby odpierania ataków niepokojących wrogów. Surrealistyczne groźby Ashmann Inn mogą  zamienić przyjaciela w wroga, więc liczy się spryt, równowaga i pomoc, zarówno Jennifer i Rosemary. Obydwie próbują znaleźć odpowiedzi, których desperacko poszukają. 
 
Premiera gry na PC na Steam, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One 13 października.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

123456789101112131415161718
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners