Rendezvous, przygodowa gra logiczna sci-fi, w cyberpunkowym stylu ma kwietniową datę premiery

lubiegrac news Rendezvous, przygodowa gra logiczna sci-fi, w cyberpunkowym stylu ma kwietniową datę premiery
Rendezvous, przygodowa gra logiczna sci-fi, w cyberpunkowym stylu ma kwietniową datę premieryAgata Dudek | 26 marca 2023, 21:00

Rendezvous, przygodowa gra logiczna sci-fi, w cyberpunkowym stylu ma kwietniową datę premiery. Debiut gry przewidziany jest na platformie Steam. 

Przygodowa gra w retro stylu, w cyberpunkowym science-fiction, przenosząca nas w przyszłość, stworzona przez Pendopo Creations i wydana dzięki Hitcents, Rendezvous ma swoją datę premiery. Jej twórcy ogłosili, że w grę zagramy już w nadchodzącym miesiącu. 

Zapoznaj się także z: TOP 10 filmów Netflix, a na podium Johnny, 2 Hearts oraz Luther: Zmrok. Co chętnie oglądamy na platformie?

Rozgrywkę w retro pikselowym stylu, nastawioną na przygodowo-logiczną rozgrywkę, przenoszącą nas w cyberpunkowy świat pewnego mężczyzny, który zrobi wszystko, by ratować swoją siostrę, ma do zaoferowania Pendopo Creations i wydawca studio Hitcents, w grze o tytule Rendezvous.

Rendezvous to indonezyjska gra, przenosząca nas do roku 206, do cyber-noir miasta Neo-Surbaya i Bay City, gdzie wcielamy się w  Setyo, byłego przestępcę, który teraz wiedzie prozaiczne życie jako technik bezpieczeństwa. Gdy dowiaduje się, że jego siostra pracuje dla jednej z najbardziej niebezpiecznych grup cybernetycznych w Neo-Surbaya, nasz bohater stawia czoła mrocznej przeszłości, by nie pójść w jej ślady, w ślady swojej rodziny. 

Przeczytaj również:

 

W grze będziemy świadkami starć kulturowych, zderzając się z brutalną przeszłością, mierząc się z bezlitosnymi bandytami i bezdusznymi gangami cyberrunnerów. Będziemy odwiedzać nieuczciwe warsztaty cybernetyczne, a także rozmawiać z mieszkańcami miasta, by odnaleźć wskazówki na temat zaginionej siostry. Nie zabraknie trudnych zagadek. Gracz będzie zbierał arsenał broni palnej, a także wiele przedmiotów, by pokonywać wrogów. Można także obok nich przemykać, decydując się na grę bez rozlewu krwi. Gracz ma możliwość także na przemierzenie wielu ścieżek. 

 Rendezvous to osobista historia podkreślająca, co zrobilibyśmy dla rodziny i starcia, z jakimi borykają się pokolenia, gdy technologia postępuje szybciej niż wartości - powiedział Puspa, dyrektor generalny i prezes Pendopo Studios. Nasza gra mamy nadzieję, że łącząc elementy cyberpunku, noir i suspensu dostarczy wyjątkowe doświadczenie, które gracze PC będą cenić.

Gra zmierza na komputery osobiste PC, na Steam 11 kwietnia 2023 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456789
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners