Return to Grace, przygodówka science-fiction, wyprawa do świata największych osiągnięć ludzkości już po debiucie

lubiegrac news Return to Grace, przygodówka science-fiction, wyprawa do
Return to Grace, przygodówka science-fiction, wyprawa do świata największych osiągnięć ludzkości już po debiucieAgata Dudek | 4 czerwca 2023, 19:00

Return to Grace, przygodówka science-fiction, wyprawa do świata największych osiągnięć ludzkości już po debiucie. Gra została pokazana na nowym zwiastunie.

Pod koniec maja swoją premierę na komputerach miała przygodowa gra sci-fi, zabierająca nas w podróż do świata największych osiągnięć ludzkości, w roli sztucznej inteligencji "Grace". Gra nosząca tytuł Return to Grace jest już dostępna na komputerach osobistych PC, Steam i Epic Games Store. 

Zapoznaj się także z: Top 10 filmów Netflix, wśród topowych produkcji na czele znalazły się Nie oddychaj 2, Krew i złoto oraz Piękne życie

Nominowani do nagrody The Game Awards mistrzowie z Creative Bytes Studios ogłaszają, ze ich przygodowy i zarazem logiczno-narracyjny projekt w klimacie science-fiction, trafił już do sprzedaży, w wersji na PC. Ta inspirowana latami 60-tymi przygodówka pozwala nam wcielić się w sztuczną inteligencję, o tytułowym  imieniu Grace, której przyjdzie odkryć starożytną tajemnicę. 

Return to Grace to gra, w której  900 lat po niespodziewanym wyłączeniu Grace, AI ponownie zostaje uruchomione, dzięki archeolog Adamari "Adie" Ito, która dzięki niej postara się odkryć tajemnicę, dlaczego starożytna sztuczna inteligencja tak dawno temu pogrążyła się w ciemności. Pozna dlaczego wiele wieków później przestała istnieć, choć znana była jako najwybitniejsze osiągnięcie technologiczne ludzkości. W tym celu gracz zmierzy się z wieloma zagadkami, odkrywając retro-futyrystyczne struktury Ganymede, mierząc się z z rozgałęziającymi się ścieżkami i decyzjami, które kształtują relacje między postaciami.

A w grze, w pełni udźwiękowionej w wersji angielskiej (niestety bez polskich napisów), znaleźli się znani aktorzy. Wśród nich: Karen Knox (Far Cry 6, Assassin's Creed Syndicate), Athena Karkanis (Turbulencje, W garniturach), Alexandra Ordolis (The Mist (Mgła), Shadowhunters) i Dick Terhune (Diablo Immortal, Vampire: The Masquerade -Swansong).

Przeczytaj także:

Return to Grace to tak naprawdę gra o dosłownym i osobistym odkrywaniu zarówno dla naszego bohatera, jak i ludzi, którzy w nią grają - powiedział Paul Caporicci, dyrektor generalny Creative Bytes Studios. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby zobaczyć, jakie są reakcje w grze i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie znaczenie dla graczy będzie miała stworzona przez nas przygoda science-fiction.

Gra dostępna na komputery osobiste, na PC - Steam oraz Epic Games Store od 30 maja 2023 roku.

Kup grę na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners