REVEIL, przygodowy thriller psychologiczny inspirowany pokazami cyrkowymi z lat 60-tych na zwiastunie

lubiegrac news REVEIL, przygodowy thriller psychologiczny inspirowany pokazami
REVEIL, przygodowy thriller psychologiczny inspirowany pokazami cyrkowymi z lat 60-tych na zwiastunieAgata Dudek | 30 stycznia 2024, 19:00

Znamy datę premiery kolejnej produkcji jakiej wydaniem zajęło się niemieckie studio, znane niegdyś z wielu ciekawych przygodówek. Gra o tytule REVEIL będąca przygodowym, narracyjnym thrillerem psychologicznym z łamigłówkami, ma oficjalną datę premiery. Możemy także sprawdzić jej zwiastun, który przygotował dla graczy wydawca. 

A wydawcą gry REVEIL jest studio Daedalic Entertainment, zaś autorami tegoż przygodowego tytułu jest studio Pixelsplit. Twórcy zabierają nas w surrealistyczną podróż po wspomnieniach. Podróż ta odbędzie się już w początkiem marca. Zanim się to stanie, można ów tytuł dodawać do swojej listy życzeń na Steam. 

Zapoznaj się także z: Road House, nowy Wykidajło od Prime Video pokazany na filmowym zwiastunie

Przygodowy thriller psychologiczny, jakim jest opisywana gra, to tytuł narracyjny, w ciekawym wizualnym stylu, z różnymi łamigłówkami, zwodniczymi poszlakami i różnymi problemami psychicznymi, w którym szaleństwo miesza się w groteską, a rzeczywistość w fikcją. Wszystko rozgrywa się w w świecie cyrku z lat 60-tych.

Bohaterem gry zatytułowanej REVEIL jest Walter Thompson, który pewnego dnia budzi się w miejscu jakby mu znanym, ale jednocześnie surrealistycznym. Obok niego nie ma jego żony Marthy i córki Dorie. Mimo, że wszystko zdaje się mu znajome, czuje się zdezorientowany. Rusza zatem na poszukiwanie prawdy, mierząc się z zagadkami. Wszystko po to, by dowiedzieć się co stało się minionej nocy, i dlaczego w jego wspomnieniach pojawia się czas, w którym był technikiem scenicznym w cyrku. 

Przeczytaj również:

Wkrótce okazuje się, że nie ma wyjścia, a jedynym rozwiązaniem jest poznanie prawdy, by raz na zawsze zakończyć tę przerażającą go historię. Nie czuje się bezpieczny, więc musi zagłębić się w swój umysł, rozwiązując zagadki, które z czasem robią się coraz bardziej tajemnicze i przede wszystkim coraz bardziej mroczne. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera przewidziana jest na 6 marca 2024 roku. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678910
Gra: REVEIL
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners