REVOLUTION ALLSYNQ wielką nowością KFA2 w segmencie obudów dla graczy

lubiegrac newsy hardware REVOLUTION ALLSYNQ wielką nowością KFA2 w segmencie obudów dla graczy
REVOLUTION ALLSYNQ wielką nowością KFA2 w segmencie obudów dla graczyTamer Adas | 6 grudnia 2023, 15:50

REVOLUTION ALLSYNQ to wielka nowość firmy KFA2, która zdecydowała się rozwinąć swoją linią obudów dla graczy, stawiających na większą wyrazistość oraz dodatkowe funkcjonalności poprzez dedykowane narzędzia.

Zupełnie nowe propozycje mają zaoferować graczom możliwość skorzystania z nowości, które na nowo mają definiować tę rodzinę urządzeń, stawiając na atrakcje doznania. Najlepszym tego przykładem będzie model: REVOLUTION-06 ALLSYNQ.

Zapoznaj się również z: Acer Chromebook 315 na specjalnej, końcowo rocznej promocji

REV-06 AS dostarcza nie tylko nowoczesny design, ale także pakiet narzędzi umożliwiający uzyskanie jeszcze lepszej personalizacji, pakiet własnych wentylatorów ARGB oraz kontrolną skrzynkę HOF. W ten sposób możliwe jest uzyskanie do 10 urządzeń ARGB zarządzanych w jednym miejscu.

Poprzez ALLSYNQ możliwe jest zarządzanie w pełni podświetlenie oraz efektami ARGB, co możną uczynić także poprzez dedykowaną aplikację dostępną na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

KFA2 przygotowała także nowy pakiet akcesoriów takich jak wspornik Obelisk, które sprawnie łączyć się będą bezprzewodowe ze wspomnianymi rozwiązaniami oraz aplikacją Xtreme Tuner, oferując szerokie opcje personalizacji.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners