Kooperacyjna strzelanka i horror RIPOUT trafiła do Wczesnego Dostępu

lubiegrac news Kooperacyjna strzelanka i horror RIPOUT trafiła do Wczesnego Dostępu
Kooperacyjna strzelanka i horror RIPOUT trafiła do Wczesnego DostępuTamer Adas | 24 października 2023, 23:55

Mroczna, kooperacyjna strzelanka oraz horror jednoczesnie RIPOUT trafiła do Wczesnego Dostępu, dzięki czemu na komputerach fani mogą się łączyć w małe zespoły, aby zmierzyć się z licznymi koszmarnie wręcz prezentującymi się kosmicznymi potworami!

Oficjalnie dziś we Wczesnym Dostępie pojawiła się obiecująco zapowiadająca się strzelanka w klimacie horroru RIPOUT, otwarta zdecydowanie na współpracę oraz mierzenie się z niezwykłymi potworami oraz koszmarami.

Zapoznaj się również z: Survival horrory zdominowały 2023 rok? Dawno już takiego zainteresowania tym gatunkiem nie uświadczaliśmy!

W maksymalnie trzy osoby będziemy mogli stanąć do walki w kosmosie, gdzie z wielu stron mogą się pojawić liczne oraz różnorodne zagrożenia, występujące niekiedy w zaskakujących formach oraz postaciach.

Poszukiwanie Sanktuarium, ostatniego miejsca, gdzie ludzkość jest w stanie radzić sobie z przerażającymi siłami zła oraz w miarę normalnie funkcjonować. Droga ku temu ratunkowi jest jednak niezwykle długa i niebezpieczna...

Autorzy zdecydowali się przygotować specjalną, 10% zniżkę, dzięki czemu RIPOUT już teraz można sprawdzić w cenie wynoszącej niecałe 104 złote.

Ripout trafiło do Wczesnego Dostępu 24 października 2023 roku na komputerach osobistych. Pełna wersja na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5 ukaże się w 2024 r.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: RIPOUT
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners