Nadciągający horror-strzelanka RIPOUT otrzymał datę Wczesnego Dostępu!

lubiegrac news Nadciągający horror-strzelanka RIPOUT otrzymał datę Wczesnego Dostępu!
Nadciągający horror-strzelanka RIPOUT otrzymał datę Wczesnego Dostępu!Tamer Adas | 2 października 2023, 17:50

Podczas ostatniego wydarzenia dowiedzieliśmy się, że RIPOUT otrzymało datę Wczesnego Dostępu, który pojawi się w 2023 roku, w przeciwieństwie do pełnej wersji. Kiedy tytuł będzie można sprawdzić na komputerach osobistych, a kiedy dojdzie do debiutu wydań konsolowych?

RIPOUT trafi do Wczesnego Dostępu

Solidnie zapowiadający się horror z mocnym naciskiem na kooperację oraz strzelanie: RIPOUT doczekał się ogłoszenia, że już 24 października gracze będą mogli sprawdzić Wczesny Dostęp. Produkcja, która miała zadebiutować w tym roku, ostatecznie dojdzie zagości dopiero w 2024 roku.

Z tego też względu konsolowcy będą musieli zaczekać dłużej, aniżeli PC-towcy na sprawdzenie strzelanki. Ta w ograniczonej formie będzie możliwa do zakupienia, ogrywania oraz wsparcia deweloperów swoimi cennymi uwagami oraz obserwacjami.

Nowy zwiastun to dla graczy okazja, aby ponownie ujrzeć kilka scenek z rozgrywki oraz budowania klimatu, o którym osobiście będzie się mogła już niebawem przekonać część społeczności, która jednocześnie publicznie zdradzi, jak ocenia przedpremierowe wykonanie.

Zapoznaj się także z: Survival horrory zdominowały 2023 rok? Dawno już takiego zainteresowania tym gatunkiem nie uświadczaliśmy!

Ile potrwa Wczesny Dostęp RIPOUT?

Pełna wersja RIPOUT ma zadebiutować w 2024 roku, zatem spodziewać się możemy rocznego okresu rozwoju, jednakże zespół będzie na bieżąco analizował swoje możliwości oraz uwagi kierowane do zespołu przez społeczność.

Kiedy RIPOUT trafi do Wczesnego Dostępu?

Ripout trafi do Wczesnego Dostępu 24 października 2023 roku na komputerach osobistych. Pełna wersja gry zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5 w 2024 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: RIPOUT
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners