ROCKFISH Games zaprezentowało nowości zmierzające do EVERSPACE 2

lubiegrac news ROCKFISH Games zaprezentowało nowości zmierzające do EVERSPACE 2
ROCKFISH Games zaprezentowało nowości zmierzające do EVERSPACE 2Tamer Adas | 1 lutego 2020, 07:10

EVERSPACE 2 to niezwykle ciekawie zapowiadająca się gra z segmentu AA, w której studio ROCKFISH Games chce pójść na całość i wprowadzić sporo nowości.
 
Twórcy zdecydowali się wczoraj oficjalnie rozpocząć 2020 rok, prezentując kilka interesujących materiałów, które bez wątpienia będą przyciągać uwagę. Nowe materiały bez wątpienia są przyjemnym i cennym prezentem dla społeczności.
 
Jedną z nowości są świeżutkie drony, które doczekał się bardzo szczegółowego wykonania, dzięki któremu walka z nimi będzie także okazją do ujrzenia czegoś pięknego.
 
 
Advanced Outlaw Sniper Drone to propozycja stawiająca na ataki laserem z daleka, to w pewnym sensie latający automat odgrywający rolę snajpera.
sniper_drone_small(1)
Outlaw Detonator Drone to maszyna stawiająca na niszczenie z użyciem samodetonacji blisko gracza.
detonator_drone_small(1)
 
Ponadto twórcy zdecydowali się wprowadzić zmiany do interfejsu użytkownika, dzięki czemu ten jest jeszcze sprawniejszy oraz wygodniejszy do obsługi.
 
Zapomnieć nie sposób także o kilku szkicach, które powstały przy okazji kształtowania cinematic-ów, których w tej odsłonie ma nie brakować (grafiki w obu przypadkach znajdziecie w galerii).
 
Materiał wideo sporządzony przez jednego z graczy
 
Materiał bez wątpienia prezentuje się w znakomity sposób, dzięki czemu będziemy mogli się cieszyć znakomitą produkcją. Bez wątpienia warto będzie sprawdzić ten tytuł na bardzo mocnym sprzęcie, ponieważ tytuł co chwila oferuje nam wyśmienicie prezentujące się grafiki czy screenshoty.
 
Niemieckie studio ma szansę pobić 2021 rok, choć tym razem znacznie więcej uwagi poświęconych zostanie właśnie na ich nowej grze, która jako naturalna i bezpośrednia kontynuacja musi mierzyć się ze znacznie większymi oczekiwaniami.
 
 
EVERSPACE 2 w chwili obecnej zapowiada się intrygująco, o czym możecie się przekonać chociażby z naszego wpisu po targach Poznań Game Arena 2019, gdzie mieliśmy okazję sprawdzić rozgrywkę. Ta rozwijana będzie przez cały czas i być może podczas PGA 2020 będziemy mogli zapoznać się z efektowną oraz piękną zabawą w kosmicznej przestrzeni.
 
EVERSPACE 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners