Rockstar potwierdza, że GTA 6 po raz pierwszy oficjalnie ujrzymy w przyszłym miesiącu!

lubiegrac newsy hardware Rockstar potwierdza, że GTA 6 po raz pierwszy oficjalnie ujrzymy w przyszłym miesiącu!
Rockstar potwierdza, że GTA 6 po raz pierwszy oficjalnie ujrzymy w przyszłym miesiącu!Tamer Adas | 8 listopada 2023, 14:45

Już w grudniu otrzymamy oficjalnie pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6! Rockstar Games w związku ze swoim 25-leciem pragnie wraz z Take-Two Interactive zaprezentować szóstą odsłonę.

Rockstar Games i Rockstar Games zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami zdecydowały się zapowiedzieć, że w związku z 25-leciem studia nowe GTA zostanie oficjalnie zaprezentowane w przyszłym miesiącu!

To oczywiście sprawia, że gracze mogą się spodziewać ujawnienia nowej odsłony podczas corocznej gali rozdania nagród The Game Awards. Zgodnie z zapowiedzią, to wydarzenie ma być swego rodzaju podsumowaniem historii studia.

Zapoznaj się też z:

 

Sam Houser zdecydował się jednocześnie podziękować za wierność na przestrzeni wielu, wielu lat. Prezentacja pierwszego zwiastuna potwierdzi część plotek, które już gościły w sieci oraz zapewne spróbuje zmazać niesmak, jaki powstał po wielkim wycieku.

Pamiętajmy jednak, że w przypadku poprzednich tytułów często oglądaliśmy na początek mocno ogólnikowy materiał. Zapewne i tym razem będzie podobnie, choć zawsze można mieć nadzieję na to, że przygotowywany jest jakiś as w rękawie...

Grand Theft Auto 6 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners