Rocksteady prezentuje bohaterów swojej nowej gry! Jak ten Legion Samobójców może sobie poradzić z wyzwaniem?

lubiegrac news Rocksteady prezentuje bohaterów swojej nowej gry! Jak ten
Rocksteady prezentuje bohaterów swojej nowej gry! Jak ten Legion Samobójców może sobie poradzić z wyzwaniem?Tamer Adas | 28 listopada 2023, 07:10

Studio Rocksteady Studio zdecydowało się zaprezentować trójkę bohaterów swojej nowej gry! W ten sposób zespół przygotowuje graczy do starcia, jakie czeka członków Legionu Samobójców, przeciwko potężnym siłom kontrolowanej Ligi Sprawiedliwości.

Brytyjski zespół stara się wraz z Warner Bros. Games zaprezentować graczom tytuł, który ze względu na swoją koncepcję nie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Nie może zatem nikogo dziwić, że kolejne materiały również nie radzą sobie specjalnie lepiej.

Zapoznaj się też z:

 

Po ostatniej prezentacji emocje nie były zbyt wysokie, a z pewnością nie podniosą ich prezentacje Harley Quinn, King Sharka oraz Kapitana Bumeranga. Niestety już wcześniejsze nie zawsze udane projekty spowodowały, że zainteresowanie marką nie jest zbyt mocne.

Najnowsze zwiastuny zdają się na tę chwilę sugerować, że autorzy zamierzają się w miarę wiernie trzymać charakterów poszczególnych członków formacji. Choć jak już wiemy, ostatecznie może być z tym różnie w pełnej wersji...

RockSteady Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment ewidentnie kombinują, co mogą zrobić, aby zwiększyć zainteresowanie. Na tę chwilę starania to jednak nieco za mało, aby przekonać do siebie graczy, którzy nie chcieli otrzymać kolejnej usługi-jako-gry z rozgrywką, nie zapowiadającą się zbyt imponująco. Może chociaż wierność charakterom będzie dobrym przyczynkiem, by projekt sprawdzić.

Suicide Squad Kill the Justice League ma mieć premierę 2 lutego 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners