Aegon wypowiada wojnę! Taniec Smoków rozpoczyna się na dobre... - Co wydarzy się w 3 odcinku Rodu Smoka?

lubiegrac newsy filmowe Aegon wypowiada wojnę! Taniec Smoków rozpoczyna się na
Aegon wypowiada wojnę! Taniec Smoków rozpoczyna się na dobre... - Co wydarzy się w 3 odcinku Rodu Smoka?Tamer Adas | 24 czerwca 2024, 10:45

Dziś oficjalnie 2 sezon serialu Ród Smoka wystartował! Fani mają możliwość zapoznania się z otwierającym go epizodem Syn za syna, który przygotowuje fanów na kolejne zdarzenia w walce o Westeros. Czego fani mogą się spodziewać po dalszej rywalizacji o Żelazny Tron? Kiedy zadebiutuje 2. odcinek?

Po nieco zmienionej wersji wydarzenia poprzedzającego Taniec Smoków, fani mogą ujrzeć jak zaczyna przyspieszać walka o tron. Wraz z nią nie brakuje dramatycznych decyzji, brutalnych wydarzeń oraz spisków i ciosów, które odciskać będą dalej swoje piętno...

Ród Smoka 2 odcinek 2 - opis, streszczenie

Śmierć Jeahaerysa poruszyła wszystkimi, a kolejne osoby zaczynają odkrywać swoją twarz lub prezentować najbardziej przerażające oblicze swojej duszy i charakteru. Z tego też względu obie strony przygotowują się do kolejnych działań w ramach rozpoczętej wojny.

Aegon II powoli traci panowanie nad sobą oraz swoim umysłem, podobnie jak jego siostra. W King's Landing coraz mocniej dostrzec możemy, jak żałoba przeradza się w szaleńczy pęd ku zemście oraz brutalnemu pokazaniu swoje siły.

Otto Hightower powoli zaczyna odkrywać, że jego wnukowie w przeciwieństwie do córki są znacznie bardziej oporni doradztwu, skupiając się bardziej na własnych motywacjach.

 

Zapraszamy również do:

Ród Smoka 2 odc 2 - kiedy zadebiutuje?

Polska premiera odbyła się dziś w nocy na platformie Max, natomiast od godziny 20:00 na antenie stacji HBO zapoznać się można z odcinkiem w telewizji.

Ród Smoka 2 odc. 3 - opis kolejnego odcinka

Trzeci odcinek ukazuje coraz dynamiczniej podejmowane działania, które spowodują, że już niebawem w wielu miejscach rozpocznie się pełnoprawna wojna.

Ujrzeć możemy jak Zieloni oraz Czarni kształtują się jako pełnoprawne strony wojny, pomiędzy którymi obecnie operuje Daemon, pragnący uzyskać swoją zemstę oraz spełnić wewnętrzne pragnienie zdominowania wszystkich.

Ród Smoka 2 odc. 3 - kiedy zadebiutuje następny odcinek?

Zgodnie ze schematem HBO, 3 odcinek 2 sezonu Rodu Smoka rozdział zagości na platformie Max i kanale HBO już za tydzień, czyli 1 lipca równo o godz. 3:00 w sieci oraz o 20:00 antenie HBO.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: fot. Ollie Upton/HBO

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners