Nadchodzący Rok Pegaza otworzy świętowanie okrągłych 10 urodzin Hearthstone!

lubiegrac e-sport Nadchodzący Rok Pegaza otworzy świętowanie okrągłych 10 urodzin Hearthstone!
Nadchodzący Rok Pegaza otworzy świętowanie okrągłych 10 urodzin Hearthstone!redakcja | 13 lutego 2024, 14:05

Już wkrótce oficjalnie wystartuje Rok Pegaza otworzy świętowanie 10 rocznicy Hearthstone, super hitu Blizzard Entertainment. Gracze mogą się spodziewać szereg niespodzianek, które mają zabawić najwierniejszych oraz nieco starszych fanów.

Blizzard Entertainment i Activision Blizzard zapraszają graczy do wspólnego świętowania razem z Ogniomirem Skałowarem i całym zespołem Hearthstone, gdy Rok Pegaza i nowiutki zestaw bazowy (zawierający kilka znajomych twarzy z uniwersum Warcraft) zadebiutują w grze 19 marca.

Wcześniej, 13 lutego każdy gracz otrzyma darmową kartę dla każdej klasy, która pozwoli mu odkryć jedno z trzech kultowych zaklęć tej klasy. W sumie przygotowano aż 11 prezentów! Jegomość Ogniomir Skałowar, który zapewnił Karczmie twarz i głos, wreszcie otrzymuje własną kartę! Ten wszechstronny neutralny stronnik legendarny zastąpi waszą rękę najbardziej kultowymi kartami z przeszłości Hearthstone.

Impreza rozkręci się wraz z rozpoczęciem wydarzenia z okazji 10 urodzin Hearthstone, które potrwa od 27 lutego do 19 marca. Zaliczajcie wyzwania, aby zdobyć złote wersje kart Darów oraz specjalną monetę urodzinową.

Zapoznaj się także z: Najlepsze cyfrowe planszówki, czyli które klasyki warto sprawdzić na komputerze czy konsoli?

Wskazówki zegara przesuwają się po raz kolejny, sygnalizując rozpoczęcie Roku Pegaza. Po raz pierwszy w historii gry opublikujemy dostępną dla graczy ścieżkę dźwiękową, a od 11 marca rozpocznie się także proces udostępniania kolejnych utworów, które towarzyszyły najbardziej emocjonującym starciom.

Nowy rok to nowy zestaw bazowy. Dzięki tegorocznym zmianom do zestawu trafią kultowe karty z historii Hearthstone. Dajcie się ponieść nostalgii! Cały świat World of Warcraft świętuje. W zestawie bazowym znajdą się również nowiutcy stronnicy, których twarze możecie kojarzyć! Powitajcie w waszych taliach Gnomelię, Pilotkę O.P.O.R. i nie tylko. Gracze World of Warcraft, którzy zalogują się do Hearthstone w trakcie wydarzeń rocznicowych, otrzymają wyjątkowego wierzchowca – Gorejącego żagiewnego rumaka (Fiery Hearthsteed).

Hearthstone jest dostępne na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners