RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition tym razem za darmo na Epic Games Store. Za tydzień platformowa przygodówka Pikuniku

lubiegrac news RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition tym razem za darmo
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition tym razem za darmo na Epic Games Store. Za tydzień platformowa przygodówka PikunikuAgata Dudek | 25 września 2020, 18:00

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition tym razem w darmowej wersji na Epic Games Store. Za tydzień platformowa, zabawna i kolorowa przygodówka Pikuniku.
 
Od wczoraj za pośrednictwem Epic Games Store, przez kolejne dni możecie dodawać do swojej biblioteki kolejną grową prodykcję. Tym razem po bogatym zeszłotygodniowym rozdawnictwie, dziś tylko jeden tytuł. Jest nim strategiczno - symulacyjny RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition.
 
 
W zeszłym tygodniu Epic Games Store rozpieszczało graczy rozdając aż trzy growe tytuły, w dwa mocne i znane. Ten tydzień przynosi nieco ochłodzenie emocji, ale jedynie pod względem ilości rozdawanych gier. Możecie bowiem wzbogacić swoją bibliotekę o nowy tytuł, zaledwie jeden, za to pozwalający nam przejąc kontrolę, a nawet zbudować od podstaw swój własny park rozgrywki.  
 
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition to jak już wspomniałam symulacyjno - strategiczna gra, stworzona przez studio Frontier Developments, w której zajmujemy się tworzeniem, rozbudowaniem i zarządzaniem parku rozrywki. Na graczy czeka wiele emocji, nie tylko w przejmowaniu wirtualnego biznesu, ale także związanego z szybkością dzięki symulatorowi kolejki górskiej, lunaparku, a nawet własnego zoo. 
 
Grę dodacie do swojej biblioteki na Epic Games Store od 24 września do 1 października do godziny 17-tej, kiedy to w darmowej wersji dostępna będzie trochę zwariowana przygodówka platformowa stworzona przez studio Sectordub o tytule Pikuniku. Ta pobierzecie za darmo od 1-8 października
 
Gra w darmowej wersji na Epic Games Store dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC. 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners