Rose Cottage, wiktoriańska przygodówka o duchach rozgrywająca się w pewnych zakładzie pogrzebowym

lubiegrac news Rose Cottage, wiktoriańska przygodówka o duchach rozgrywająca
Rose Cottage, wiktoriańska przygodówka o duchach rozgrywająca się w pewnych zakładzie pogrzebowymAgata Dudek | 28 stycznia 2024, 17:50

Kolejna przygodówka typu point-and-click ma swoje miejsce na platformie Steam, zabierając nas w przygodową podróż po pewnej kostnicy, zakładzie pogrzebowym i duchach. Gra nosi tytuł Rose Cottage i ma swoje miejsce na platformie Steam, a także została pokazana na filmowym zwiastunie. 

Rose Cottage to klasyczna gra przygodowa, z zagadkami, i duchami, której twórcą jest studio Hollow Lane Games, zaś wydawcą Go Left First. Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery, ale ma kartę na platformie Steam, gdzie można ją dodawać do swojej listy życzeń. Wersja demonstracyjna gry am pojawić się niebawem. 

Zapoznaj się także z: TOP 10 filmów Netflix, wśród których na czele 60 minut, Myśliwi z ruin i Skok w przestworzach

W tej klasycznej opowieści o duchach, przenosimy się do dość nietypowego miejsca, jak na przygodówkę, do wiktoriańskiej kostnicy, by wraz z naszym bohaterem, jakim jest detektyw zwiedzać ponad 40 lokacji, które już w nadchodzącej wersji demonstracyjnej dostępne będą w rozdzielczości 4K. Przygodówka w stylu "wskaż i kliknij" ma usprawniony interfejs, z dwoma przyciskami i podświetlaniem miejsc interaktywnych. Będzie dostępna w pełnej angielskiej obsadzie głosowej, a rozgrywkę urozmaicać będą animacje, w tym postaci. 

W grze Rose Cottage wcielamy się w inspektora Edwarda Barringtona, który bada kostnicę w Hollow Lane. Akcja gry rozpoczyna się 11 listopada 1910 roku, kiedy to Edward otrzymuje wezwanie do swojego teścia z Thomasa Graya z kostnicy Hollow Lane.

Przeczytaj również:

 

W niewyjaśnionych okolicznościach zaginął cały personel, wszystkie trzy osoby w jednym momencie. Edward będzie zmuszony udać się do posiadłości, by ją zbadać i dowiedzieć się, co kryje się za sprawą zaginięcie, które, jak się wkrótce okaże, skrywa wiele więcej niż myślał. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC - Steam. Data nie jest jeszcze ogłoszona. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345678
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners