Rosewater nowym przygodowym projektem Francisco Gonzaleza
lubiegracnews Rosewater nowym przygodowym projektem Francisco Gonzaleza
| 12 marca 2019, 21:05
Nowa produkcja Francisco Gonzaleza zabierze graczy na Dziki Zachód i choć rozgrywać bÄ™dzie siÄ™ w nieco innym Å›rodowisku, twórca zapewnia, że osadzona bÄ™dzie w znajomym graczom Å›wiecie.
Od jakiegoÅ› czasu twórca wielu Å›wietnych przygodówek, takich jak A Golden Wake, Shardlight czyli ostatnio wydanego Lamplight City, wspominaÅ‚ na Twitterze, iż pracuje nad swoim kolejnym projektem, nie zdradzajÄ…c jednak żadnych szczegóÅ‚ów. DziÅ› na oficjalnym profilu na Twitterze Francisco Gonzaleza pojawiÅ‚a siÄ™ Å›wietna wiadomość, dotyczÄ…ca wÅ‚aÅ›nie jego najnowszego projektu. Autor zdradziÅ‚ jej tytuÅ‚, miejsce, w którym bÄ™dzie siÄ™ rozgrywać, a także zaprezentowaÅ‚ kilka screenów z tworzonej produkcji, które znajdziecie poniżej.
Na temat Rosewater, bo taki tytuÅ‚ nosić ma wspomniana produkcja,nie wiemy póki co za wiele, oprócz tego, że zapewne bÄ™dzie to przygodówka, w podobnym wykonaniu co jej poprzedniczki, czyli w rysunkowym, retro graficznym stylu. Gra rozgrywać siÄ™ ma na Dzikim Zachodzie w Å›wiecie Lamplight City, którego zarówno recenzjÄ™, jak i szczegóÅ‚owy i poprawny w wybory poradnik, znajdziecie na Å‚amach naszego serwisu.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu