Czym się różni Origin Access Basic od Origin Access Premier? - Cena, oferta, zawartość, dodatki, premiery...

lubiegrac publicystyka Czym się różni Origin Access Basic od Origin Access Premier
Czym się różni Origin Access Basic od Origin Access Premier? - Cena, oferta, zawartość, dodatki, premiery...Tamer Adas | 15 kwietnia 2020, 22:05

Na komputerach osobistych możemy się zapoznać z abonamentem Origin Access, dostępnym w dwóch wersjach - Origin Access Basic od Origin Access Premier.
 
Electronic Arts kilka lat temu przedstawiło i wypuściło swój abonament EA Access, który z czasem zagościł także na komputerach, gdzie znany jest jako Origin Access. W tym miejscu jest on dostępny w dwóch wersjach. Za ich sprawą za opłatą otrzymujemy dostęp do szerokiego grona zasobów gier z cyfrowej biblioteki. I tu właśnie natrafiamy na zasadniczy problem. Czym różnią się Origin Access Basic i Origin Access Premier?
 

Co oferuje Origin Access?

W ramach Origin Access Basic możemy liczyć na dostęp do The Vault, czyli tytułowej skrytki ze sporą kolekcją gier do swobodnego sprawdzenia. Nie są to najnowsze tytuły, jednakże w kolejnych miesiącach są dodawane kolejne gry. Ponadto będziemy mogli sprawdzić przedpremierowe wersje próbne gier wydawanych przez EA (10 godzinny dostęp do pełnej wersji) oraz otrzymamy 10% zniżki na cyfrowe zakupy na platformie Origin (w tym gry, dodatki, punkty i wiele więcej).

Co oferuje Origin Access Premium?

Origin Access Premium to droższy wariant droższy i oferujący nam wszystkie gry Electronic Arts, w tym nowe tytuł dostępne przed premierą i to w pełnej wersji. Ponadto ponownie możemy skorzystać z The Vault oraz 10% zniżka na zakupy w platformie.
 
Gigant umożliwia nam spokojne przejście pomiędzy planem podstawowym a premium, zmieniając nasz plan miesięczny czy roczny, a w razie pozostałego czasu możemy liczyć także na zwrot za pozostałe dni.
 
Strategia skupiona jest na regularnym dostarczaniu nowych gier do kolekcji, która w chwili obecnej wyraźnie różni się pomiędzy wariantami cenowymi, zatem warto zwrócić uwagę na to gdzie "lądują" poszczególne gry, aby nie zawieść się po zakupie.
 
 
Aktualizacja...

Przyszłość Origin Access

W okolicach połowy sierpnia 2020 roku ogłoszono, że usługa Origin Access zostanie oficjalnie zamknięta, jednakże jej rolę, zadania, ofertę oraz warianty przejmie abonament EA Play, który dostępny zgodnie z zapowiedzią we wrześniu jest także w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Zmiana koncepcji oraz współpraca z Microsoftem spowodowała, że Electronic Arts zdecydowało się uściślić nazwę usługi i odnieść ją do serii imprez znanych obecnie jako EA Play Live.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners