Jak odbywać się będzie rozwój postaci w Diablo IV? Autorzy zaprezentowali założenia oraz zasady

lubiegrac news Jak odbywać się będzie rozwój postaci w Diablo IV? Autorzy
Jak odbywać się będzie rozwój postaci w Diablo IV? Autorzy zaprezentowali założenia oraz zasadyTamer Adas | 10 kwietnia 2023, 07:15

"Zamieć" tym razem zdecydowała się opowiedzieć co nieco o tym, w jaką stronę rozwijać się będą postacie w Diablo IV. Co je czeka w późniejszym etapie rozgrywki?

Zgodnie z wizją autorów, po ukończeniu kampanii fabularnej, wprowadzony zostanie system z rangami świata oraz niekończącymi się podziemiami pełnymi różnego typu niebezpieczeństw.

Poprzez poziomy mistrzostwie możliwe będzie rozwijanie najważniejszych umiejętności oraz to, w jaki sposób będą się one łączyć z rozrysowanymi ścieżkami, uzupełnianymi poprzez glify i dary.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Kodek Potęgi zapewni skryte aspekty, możliwe do pozyskania poprzez przeszło 120 podziemi. Te mogą stać się koszmarne z dodatkowymi wyzwaniami oraz wyższym poziomem trudności.

Poprzez Szepty umarłych udostępnione zostaną kolejne wyzwania z cennymi nagrodami, natomiast poprzez Pola Nienawiści, możliwe będą starcia z innymi graczami w ramach pojedynków PvP.

Więcej informacji

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners