Nowa Rzeźnia Zira trafi do Diablo IV za kilka dni z wieloma nowymi atrakcjami i wyzwaniami!

lubiegrac news Nowa Rzeźnia Zira trafi do Diablo IV za kilka dni z wieloma nowymi atrakcjami i wyzwaniami!
Nowa Rzeźnia Zira trafi do Diablo IV za kilka dni z wieloma nowymi atrakcjami i wyzwaniami!Tamer Adas | 3 grudnia 2023, 23:55

Blizzard zdecydował się zapowiedzieć w ramach kolejnego dziennika deweloperskiego, jak przebiegać będą Rzeźnie Zira w grudniu w Diablo IV. Autorzy przygotowują się do zaoferowania graczom nie tylko nowych porcji wyzwań...

Już we wtorek Activision Blizzard oraz Blizzard Entertainment zaoferują graczom możliwość podejścia do kolejnej Rzeźni Zira z wieloma atrakcjami oraz wyzwaniami, jakie będą generowane w ramach rozgrywki.

W ramach Sezonu Krwi spodziewać się można wyzwań z dodatkowymi 10 minutami końcowej fazy z jeszcze trudniejszymi wrogami, dodatkowymi głębiami otchłani oraz potężniejszymi Glifami Krwawych Łez.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

W Strzaskanych Szczytach już 12 grudnia pojawi się horror w postaci Zimowego Pomoru, przerażającego wydarzenia. "Zamieć" przygotował przed graczami szereg trofeów do zdobycia, zmierzenia się z potężnymi przeciwnikami i Szkarłatem oraz jej sługami.

Przy tej okazji zdecydowano się zadbać o zmiany związane z balansem i funkcjonowaniem systemu wyposażenia, zapewniając lepsze doznania ze zdobywania oraz zarządzania pozyskanymi przedmiotami.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners