Saber Interactive wyda polskie Heading Out! Kiedy odbędzie się premiera obiecującej gry Serious Sim?

lubiegrac news Saber Interactive wyda polskie Heading Out! Kiedy odbędzie
Saber Interactive wyda polskie Heading Out! Kiedy odbędzie się premiera obiecującej gry Serious Sim?Tamer Adas | 28 lutego 2024, 07:15

Pełniący tym razem funkcję wydawcy Saber Interactive wyda polską grę Heading Out! Przy okazji tego ogłoszenia dowiedzieliśmy się, kiedy możemy się spodziewać wydania nowej produkcji studia Serious Sim. Kiedy gracze będą mogli wyruszyć w swój czarnobiały Znikający punkt?

Niespodziewanie wczorajszego wieczora Saber Interactive ogłosiło, że nawiązało współpracę z polskim studiem Serious Sim, dzięki czemu spółka zajmie się wydaniem ich nadchodzącej gry Heading Out. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nastawiony na opowieść tytuł o jeździe samochodem ukaże się 7 maja obecnego roku.

Na komputerach osobistych gracze będą mogli wskoczyć do roguelike'a z elementami narracyjnymi, pościgami, walką samochodów oraz motywem, doskonale fanom klasyków filmowych takich jak Znikający punkt czy Thelma & Louise.

Przeczytaj też:

 

Nasi rodacy zdecydowali się zaprezentować historię naszego bohatera, który będzie kształtowany licznymi wyborami gracza, jego reakcjami na poszczególne zdarzenia, dialogi oraz spotkania z jedynymi w swoim rodzaju obcymi ludźmi. To wszystko będzie rozwijać jego drogę w wyjątkowym klimacie, uzupełnionym o czarnobiałą kolorystykę.

Efektownie prezentująca się propozycja doczekała się nowego zwiastuna, a osoby, które akurat pojawią się na PEX East 2024 otrzymają w marcu możliwość zapoznania się z tym projektem, jego założeniami oraz faktycznym wykonaniem w ramach prezentowanej wersji demonstracyjnej.

Heading Out ukaże się 5 maja 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners