Sail Forth za darmo na Epic Games Store. Co za tydzień?

lubiegrac news Sail Forth za darmo na Epic Games Store. Co za tydzień?
Sail Forth za darmo na Epic Games Store. Co za tydzień?Agata Dudek | 11 stycznia 2024, 19:00

Epic Games Store zakończył świąteczno-noworoczne rozdawanie. Od tego tygodnia platforma wchodzi na normalny, cotygodniowy tryb darmowych gier. Wiemy już, że kolejną darmową grą, jaka powiększy naszą bibliotekę na platformie jest przygodowa gra eksploracyjna, której tytuł brzmi Sail Forth.

Sail Forth darmową grą na Epic Games Store

Wraz z ostatnią świąteczno-noworoczną grą, którą mogliśmy pobierać do dziś, do godziny 17-tej, dowiedzieliśmy się co za darmo otrzymamy za siedem dni, już w klasycznym, wszystkim znanym trybie. Od dwóch godzin możemy powiększyć swoją bibliotekę na platformie Epic Games Store o przygodówkę w eksploracyjnym stylu, o tytule Sail Forth.

Zapoznaj się także z: Oto pierwsza Oferta tygodnia na GOG! Jakie produkcje zgarniemy z rabatem na samym początku 2024 roku?

Czym jest Sail Forth?

Sail Forth to gra, która została stworzona przez studio Festive Vector, zaś jej wydaniem zajęło się studio The Quantum Astrophysicists Guild. jest to barwna gra przygodowa, w której ruszamy w morze. Będziemy dowodzić flotą żaglowców, dość nietypowych, w świecie zmieniającym się proceduralnie. Naszym zadaniem jest odzyskanie klucza  zmąconej przeszłości planety, który zaginął gdzieś w odmętach oceanu. 

LOVE darmówką na tydzień: od 18 do 25 stycznia 2024 roku

Przy okazji możliwości odebrania kolejnej darmowej gry, jaka zasili już bogatą bibliotekę na wspomnianej platformie, dowiedzieliśmy się co Epic Games Store udostępni za darmo już za siedem dni. Tym razem wzbogacimy naszą bibliotekę o grę LOVE. 

Zapoznaj się także z: Devil's Hideout, przygodowy horror o kultystach, mistyce i demonach z wersją demonstracyjną i datą premiery

Czym jest LOVE?

LOVE to platformowa gra akcji, w retro stylu, w trybie dla pojedynczego gracza, stworzona przez Fred Wood, a wydana dzięki Mokuzai Studio LLC, w której skupiamy się na poziomie trudności, który jest dość wymagający. Posiada niestandardowy system odradzania się, 16 poziomów, 12 ścieżek dźwiękowych i ciekawą punktację.

Epic Games Store - pobierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners