Samodzielne dodatki do Mindbug już dostępne!

lubiegrac news Samodzielne dodatki do Mindbug już dostępne!
Samodzielne dodatki do Mindbug już dostępne!Raszczak | 7 marca 2024, 13:15

Od dziś w sklepach znalazły się dwa samodzielne dodatki do Mind Bug: Ponad Ewolucję i Ponad Wieczność. Tak, do gry twórcy Magic: The Gathering trafiły dwa pudełka pełne stworów!

Z przyjemnością informujemy o premierze sklepowej dwóch nowych odsłon pojedynkowej gry karcianej Mindbug.

Mindbug Ponad Ewolucję i Mindbug Ponad Wieczność są samodzielnymi grami — kupując dowolną z nich, otrzymujesz wszystko, co potrzeba do rozegrania pełnowartościowych, emocjonujących, zaciętych pojedynków o gigantycznej regrywalności.

mindbug_ponad_wiecznosc_low_23 

Obie też można potraktować jako dodatki — czy to do samego Mindbuga, czy do siebie wzajemnie... Można też połączyć wszystko, co ukazało się dotąd w linii, w jedno straszliwe monstrum. Seria została zaprojektowana tak, by dzięki takiemu rozwiązaniu wnieść element zaskoczenia i nieskończoną ilość kombinacji, nie tracąc nic z tego, jak gładko działa mechanizm gry.

mindbug_ponad_ewolucje_low_23 

O Mindbugu

Mindbug to karciany projekt pod przewodnictwem Richarda Garfielda, twórcy gry karcianej wszechczasów: Magic the Gathering. Pierwsza odsłona Mindbuga zrobiła furorę za sprawą minimalistycznych, ultra grywalnych reguł i ogromu możliwości taktycznych.

O co chodzi w grze?

Przyzywaj fantastyczne stwory i wysyłaj je do boju z przeciwnikiem. Ale bądź ostrożny: przeciwnik może użyć swojego Mingbuga i przejąć kontrolę nad twoim stworem! Mindbug łączy w sobie przystępność i prostotę zasad ze strategiczną głębią rozbudowanej gry karcianej. Przechytrz przeciwnika w tym fascynującym, taktycznym pojedynku!

Mindbug: Ponad Wieczność

box_front 

Kieszonkowa karcianka dla 2 graczy… z zemstą odrzuconych kart.

Potraktuj to pudełko jako samodzielną grę lub połącz z Mindbugiem i spraw, by stwory działały także ze stosu kart odrzuconych! Zwiększaj siłę swoich Stworów i odpalaj umiejętności wprost ze swojego discardu!

Mindbug: Ponad Ewolucję

box_front_1_ 

Kieszonkowa karcianka dla 2 graczy… w trybie turbo ewolucji!

Potraktuj to pudełko jako samodzielną grę lub połącz z Mindbugiem i wprowadź do rozgrywek potwory, które potrafią ewoluować do potężniejszych, bardziej rozwiniętych form!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners