Za moment wystartuje Samsung Galaxy Unpacked Styczeń 2024! Czas na transmisję z pokazu smartfonów S24

lubiegrac newsy hardware Za moment wystartuje Samsung Galaxy Unpacked Styczeń 2024
Za moment wystartuje Samsung Galaxy Unpacked Styczeń 2024! Czas na transmisję z pokazu smartfonów S24Tamer Adas | 17 stycznia 2024, 18:40

Za kilka chwil oficjalnie wystartuje Samsung Galaxy Unpacked Styczeń 2024, czyli specjalne wydarzenie, w ramach którego oficjalnie zaprezentowane zostaną nowe smartfony z rodziny S24. Producent podczas transmisji zapowie najważniejsze zmiany, nowości oraz usprawnienia względem poprzedników i konkurencji.

Startuje transmisja z Samsung Galaxy Unpacked Styczeń 2024

Oficjalnie Koreański producent w dniu dzisiejszym zaprezentuje przyszłość swojej flagowej serii smartfonów, która była jednym z głównym czynnikiem nakręcającym całą korporację do wzmacniania swojej pozycji. Tego typu zjawisko ma zapewne nastąpić i tym razem...

Przeczytaj również: Przed premierą: Co już wiemy o serii Galaxy S24 od Samsunga

Wcześniejsze plotki skupiały się raczej na kosmetycznych usprawnieniach oraz nowościach, które zapewne osobom zmieniającym modele co roku wystarczy, inni przekonają się o faktycznych ulepszeniach dopiero po publikacji pierwszych recenzji w sieci.

Na tę chwilę Samsung stara się (jak z resztą wiele innych korporacji) powtarzać jak mantę hasło sztuczna inteligencja. Autorskie system mają podnieść faktyczną wartość nowych smartfonów nawet, mimo że tego typu rozwiązania od dawna są obecne w tych urządzeniach między innymi w aparatach.

Weryfikacja nastąpi już niebawem, włączając w to także kwestię publikacji zapowiedzi ceny, które ze względu na takie czynniki jak stosunek dolara do złotego, może okazać się pozytywnym zaskoczeniem między innymi właśnie w Polsce (może, ale nie musi!).

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Samsung Galaxy Unpacked Styczeń 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners