Sancticide to zupełnie nowa gra Red Square Games i Sylen Studio1 Autorzy ponownie rozwiną uniwersum Komornika!

lubiegrac giełda Sancticide to zupełnie nowa gra Red Square Games i Sylen
Sancticide to zupełnie nowa gra Red Square Games i Sylen Studio1 Autorzy ponownie rozwiną uniwersum Komornika!Tamer Adas | 1 marca 2024, 16:35

W miniony wtorek doszło do oficjalnego ogłoszenia gry Sancticide, zupełnie nowej produkcji, w ramach której swoje siły połączą polskie zespoły Red Square Games oraz Sylen Studio! Czego gracze mogą się spodziewać po kolejnej propozycji bazującej na świecie Komornika Michała Gołkowskiego?

Rodzime zespoły deweloperskie Sylen Studio oraz Red Square Games zdecydowały się zapowiedzieć swój nowy projekt w postaci roguelite'a Sancticide, trzecioosobowej gry rozgrywającej się w ramach biblijnej Apokalipsy, ukazanej w stylu uniwersum Komornika pisarza Michała Gołkowskiego.

Autorzy przygotowują wciągający system walki z licznymi mocami, jednostkami oraz ideą koszerności, wplatając w to wszystko wizję, gdzie porażka i śmierć są doskonałą okazją do nauki i wyciągnięcia wniosków. Co ważne i ciekawe, świat przedstawiony ma pamiętać dokonywane przez graczy wybory, reagują na nie we własny sposób.

Datę premiery produkcji wyznaczy Sylen Studio, dysponujący prawami do marki, a na tę chwilę obie firmy nie zdecydowały się zdradzić, czy planowane są wydania konsole produkcji. Tytuł z segmentu indie premium ma zaoferować sporą jakość poszczególnych elementów rozgrywki.

Zapoznaj się również z: Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

Dla Red Square Games zapowiadana gra to szansa nie tylko na kolejne przychody, ale przede wszystkim na dynamiczny rozwój studia, a także prezentację jakości całego naszego zespołu, który ciężko pracuje nad największym do tej pory projektem w portfolio studia. Cieszę się, że już teraz możemy pokazać graczom wysokiej jakości trailer oraz materiały z gry i zaciekawić graczy apokaliptycznym światem przeniesionym prosto z literatury. Jeśli chodzi o wspomniane już finanse, to w przypadku najnowszego projektu nasze przychody to nie tylko umowne wynagrodzenie za realizację tego projektu dla Sylen Studio, ale również ustalony odrębną umową procent ze sprzedaży gry - mówi Krzysztof Wolicki, prezes zarządu Red Square Games.

Sancticide nie ma daty premiery, gra zmierza na komputery osobiste.

Sylen Studio planuje debiut na parkietach NewConnect, a Red Square Games S.A. już zadebiutowało - 14 listopada 2023 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners