Sapiens multiplayer juź prawie dostępne

lubiegrac news Sapiens multiplayer juź prawie dostępne
Sapiens multiplayer juź prawie dostępneredaktor | 9 lipca 2024, 19:20

Aktualizacja Multiplayer dla prehistorycznego budowniczego miast Sapiens zostanie wydana 19 lipca 2024 roku. Połącz siły z przyjaciółmi, aby wspólnie budować rozległe miasta i zarządzać zasobami. Eksploruj rozległe tereny większe niż sama Ziemia, przemierzając unikalne krajobrazy i klimaty razem ze swoją tribą.

Sapiens zaprasza graczy do tworzenia sojuszy i przekształcania swojego otoczenia na lepsze. Zjednocz się z przyjaciółmi, aby budować wszystko, od ogromnych cytadel z umocnionymi bastionami po skromne chaty z trawy, aby poczuć się jak w domu. Odkrywajcie razem i uczcie się, jak kształtować świat wokół siebie, który teraz rozciąga się na całą globę. Zarządzaj rolami członków swojej tryby i eksperymentuj z rolnictwem, rzemiosłem i obróbką drewna, aby zbudować wymarzoną prehistoryczną cywilizację.

"Chciałbym podziękować naszej niesamowitej społeczności za przekazywanie opinii, które uczyniły Sapiens pozytywnym doświadczeniem, w którym współpracujemy, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego," powiedział Dave Frampton, twórca i deweloper. "Sapiens nie chodzi o niszczenie, lecz o doskonalenie fundamentów, które zostały przed nami położone. Nie mogę się doczekać, aż nasza społeczność rozwinie się wraz z pełnym wydaniem aktualizacji multiplayerowej i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co razem zbudujemy!"

Najważniejsze funkcje:

  • Buduj razem na dużą skalę: Każdy gracz ma swoją własną trybę w multiplayerze. Wspólna praca pozwala na budowę dużych centrów handlowych, szpitali i innych wielkoskalowych budowli, które byłyby niemożliwe do zbudowania samodzielnie.
  • Bez granic: Wraz z wprowadzeniem aktualizacji Multiplayer, mapa rozszerzyła się na cały świat, umożliwiając całkowicie swobodną eksplorację na globalną skalę.
  • Złożone interakcje: Tryby NPC są teraz kontrolowane przez AI i działają niezależnie. Zbliżanie się do innych tryb daje dostęp do handlu i nowych zasobów. Tryby specjalizują się w jednej z czterech branż: narzędzia kamienne, chleb, ceramika i brąz.
  • Znaczący postęp: Inne tryby dostosowują się do swojego otoczenia, wydobywając surowce i wytwarzając towary na handel. Gracze mogą także zwiększać swoje znaczenie w innych trybach, co przynosi dodatkowe korzyści handlowe. Uważaj jednak na kradzieże od sąsiednich tryb - konsekwencje mogą być nieprzyjemne!
  • Więcej Sapiens do pokochania: Dzięki rozszerzonej mapie, jest więcej Sapiens do interakcji niż kiedykolwiek wcześniej, co otwiera świat nowych możliwości. Mapa została również uproszczona dla łatwiejszej nawigacji. Więcej niż jeden sapien może być przypisany do każdego zadania badawczego, co skraca czas potrzebny na ich wykonanie, a wiele tryb może być granych na jednym serwerze.
  • Magazyn na kołach (przed wynalezieniem koła): Dodano sanie i zakryte sanie, które pozwalają graczom na efektywniejsze przemieszczanie przedmiotów na duże odległości. Gracze mogą również korzystać z nowo udoskonalonego systemu do usprawnienia handlu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners