Scene Investigators, śledcza gra z różnymi scenariuszami i prawdziwymi zbrodniami już w sprzedaży

lubiegrac news Scene Investigators, śledcza gra z różnymi scenariuszami
Scene Investigators, śledcza gra z różnymi scenariuszami i prawdziwymi zbrodniami już w sprzedażyAgata Dudek | 25 października 2023, 23:00

Po swojej premierze jest już przygodowa gra detektywistyczna, która wystawi na próbą nasze zdolności śledcze, stawiając nas w buty początkującego detektywa, który musi mierzyć się z unikalnymi zbrodniami. Gra nosi tytuł Scene Investigators, i wraz ze swoim debiutem została pokazana na premierowym zwiastunie. 

Gra została stworzona i wydana dzięki EQ Studios, które jak wspominaliśmy podzieliło się z graczami zwiastunem swojego projektu, który jest dostępny w wersji na komputery osobiste PC, na Steam. Gra inspirowana prawdziwymi zbrodniami już teraz do ogrania w wersji 8.5, z wieloma scenariuszami. 

Zapoznaj się także z: Życie Chucka, Mike Flanagan rusza z kolejnym filmem, tym razem tworzonym dla Amazon

W grze Scene Investigators o której mieliśmy okazję wspominać już na stronie, jak już wspominaliśmy wcielamy się w początkującego detektywa, który rozpoczyna swoje najnowsze śledztwo, musząc zbadać każde miejsce zbrodni, robiąc to bardzo skrupulatnie, przeglądając wskazówki, spekulując na temat motywów zbrodniarza, ale przede wszystkim wytężamy swoje szare komórki, koncentrując się na logicznym myśleniu. 

Przeczytaj również:

To idealna gra dla miłośników produkcji detektywistycznych, o prawdziwych zbrodniach, a także dla fanów klasycznych escape roomów. Gracz wciela się w niej w ucznia, który dąży do bycia certyfikowanym badaczem. To czy zdobędzie odpowiedni dyplom zależy wyłącznie od jego umiejętności obserwacyjnych, krytycznego myślenia i umiejętności rozwikłania każdej zagadki. Gra ma wspólne cechy z The Painscreek Killings, ale skupia się bardziej na czystej dedukcji, a mniej na narracji.

Gra dostępna na komputery osobiste, na Steam, w wersji na PC od 24 października 2023 roku. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners