Seam S. Cunningham pracuje nad trzema horrorami, w tym rebootem Piątek trzynastego oraz serialem

lubiegrac newsy filmowe Seam S. Cunningham pracuje nad trzema horrorami, w tym rebootem Piątek trzynastego oraz serialem
Seam S. Cunningham pracuje nad trzema horrorami, w tym rebootem Piątek trzynastego oraz serialemAgata Dudek | 23 stycznia 2023, 08:05

Seam S. Cunningham pracuje nad aż trzema horrorami, w tym rebootem Piątek trzynastego. Na jakie filmy możemy liczyć i co o nim już teraz wiemy?

Horrory mają się dobrze, o czym świadczą kolejne produkcje filmowe, właśnie w tym gatunku. Na aż trzema produkcjami grozy pracuje Seam S. Cunningham, reżyser kultowego już horroru Piątek trzynastego

Zapoznaj się także z: Co czeka nas w najbliższym czasie w FIFA 23? - Nowe wycieki na temat ruchów EA Sports pojawiły się w sieci!

Twórca Piątku trzynastego czy Inwazji Seam S. Cunningham jest reżyserem dość zajętym. Obecnie pracuje nad trzema produkcjami filmowymi, w klimacie grozy, które jednak oferują zupełnie inny rodzaj zabawy. Jednym z dzieł, jakim zajmuje się reżyser, jest reboot własnego filmu, Piątek trzynastego, filmu z lat 80-tych, nowa wersja Domu z roku 1985, a także nowości o tytule The Night Driver. Reżyser pracuje także nad serialem, będącym prequelem Crystal Lake. Wiemy już coś na temat nadchodzących produkcji. 

Piątek trzynastego - będzie reboot filmu 

Zaczynamy od rebootu kultowego filmu grozy, film Piątek trzynastego, który swoją premierę miał w roku 1980. Slasher, którego reżyserem jest Seam S. Cunningham będzie miał swoją nową wersję. Nie było to wcale takie proste, gdyż wiele lat trwała sądowa rozprawa o prawa autorskie filmu. Zakończyła się ona w roku 2021.

To umożliwiło twórcy pracę nad nową wersją filmu grozy, który jest klasycznym horrorem z gatunku slasherów, a jego bohaterem jest Steve Christy, który otwiera obóz nad jeziorem Chrystal. Niegdyś doszło w tym miejscu do tragedii. Niebawem bohater dowie się, że okolica nie jest spokojna, a na jej terenie grasuje psychopatyczny morderca. 

Dom - nowa wersja filmu grozy nadchodzi

Nową wersję otrzyma także horror Dom, a właściwie komediowy horror, który swoją premierę miał pięć lat później, czyli w 1985 roku, a jego twórcą był oczywiście ten sam reżyser. 

Przeczytaj również: Wolf Pack, kolejny serial o wilkołakach od amerykańskiej platformy Paramount+ pokazany na zwiastunie

Na temat tego filmu wiemy już nieco więcej niż na temat reboota Piątku trzynastego. Nowa wersja przybliży historię nawiedzonego domu, a mamy w nim spotkać się po raz kolejny z niektórymi postaciami z oryginalnej filmowej historii. Ma nie braknąć zabójstw, która mają zarówno straszyć, jak i śmieszyć, czyli klasycznie jak to bywa w komedii grozy. Podobno ma pojawić się także gra wideo oparta na filmie. 

The Night Driver - trzecia propozycja od Seam S. Cunninghama

The Night Driver to trzeci i ostatni film, nad którym pracuje reżyser. Tym razem będzie to historia grozy, która przedstawi losy obwoźnego sprzedawcy lekarstw. Los bohatera splecie się pewnego dnia z losem brutalnego przestępcy, który będzie szedł jego śladem, prześladował go i oczywiście będzie chciał zabić. 

Serial prequel filmu Cristal lake 

Oprócz trzech filmowych produkcji,  Seam S. Cunningham pracuje nad serialem dla amerykańskiej platformy Peacock, który jest serialowym prequelem filmu grozy Crystal Lake. Na temat serialu, i jego fabuły, jak na razie nie wiemy nic. Przy serialu pracuje natomiast scenarzysta, który napisał scenariusz dla oryginalnego filmu, czyli Victor Miller.

Przeczytaj również: Sick, horror scenarzysty Krzyku, dostępny na platforie Peacock pokazany na zwiastunie

Kiedy możemy spodziewać się premier filmów? 

Nowa wersja Piątku trzynastego, The Night Driver oraz preguel Crystal Lake nie mają jeszcze swojej daty premiery. Nowa wersja Domu ma natomiast pojawić się w kinach w 2024 roku. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners