Jeden z dyrektorów, który pracowaÅ‚ nad Watch Dogs, Jonathan Morin zapowiedziaÅ‚ że Ubisoft pracuje nad kolejnÄ… częściÄ… Watch Dogs.
W wywiadzie który udzieliÅ‚ dla magazynu GamesTIM, nie padÅ‚a data premiery, ale "pada: zarys fabuÅ‚y".
„Wyzwanie, które podjÄ™liÅ›my w przypadku przygotowania pierwszej odsÅ‚ony byÅ‚o stworzenie czegoÅ› zupeÅ‚nie nowego, o czym ludzie marzÄ…."
Dodać trzeba, iż sami twórcy przyznajÄ… że pierwsza część nie byÅ‚a idealna w każdym wzglÄ™dzie.
„Z kontynuacjÄ… zwiÄ…zana jest wiÄ™ksza presja, ponieważ musimy pchnąć seriÄ™ do przodu i jednoczeÅ›nie zaapelować do fanów w zupeÅ‚nie nowy sposób. W tej sytuacji musimy podjąć ryzyko.”
W Watch Dogs 2 autorzy chcÄ… przygotować system, który pozwoli graczom tworzyć wÅ‚asnÄ… historiÄ™ w grze.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu