Seed of Life, epicka indie opowieść o Lumii, umierającej planecie

lubiegrac news Seed of Life, epicka indie opowieść o Lumii, umierającej planecie
Seed of Life, epicka indie opowieść o Lumii, umierającej planecie



| 8 kwietnia 2020, 20:00

facebook banner
Seed of Life, gra indie, dzieÅ‚o niezależnego MadLightStudio, połączenie przygodówki, akcji i RPG, epicka podróż Cory po umierajÄ…cej planecie Lumia.
 
Kolejna gra indie skupiajÄ…ca siÄ™ na epickiej podróży growej protagonistki, zaprezentuje graczom w drugiej poÅ‚owie tego roku MadLightStudio, w produkcji growej łączÄ…cej przygodówkÄ™ z akcjÄ… i elementami RPG, zatytuÅ‚owanej: Seed of Life.
 
 
Seed of Life wcielamy siÄ™ w mÅ‚odÄ… kobietÄ™ o imieniu Cora, ostatniÄ… ocalałą istotÄ… na umierajÄ…cej planecie o nazwie Lumia. Zadaniem kobiety jest, jak siÄ™ zapewne domyÅ›lacie jest uratowanie jej ukochany Å›wiata. Jedynym ratunkiem dla zapadajÄ…cej w ciemność krainy jest ponownie aktywowanie Nasiona Å»ycia. Tylko ono może przywrócić do życia dawny blask sÅ‚oÅ„ca. UmierajÄ…ce sÅ‚oÅ„ce sprawia, że z cienia wyczoÅ‚guje siÄ™ wszystko co jest na owej planecie zÅ‚e, pochÅ‚aniajÄ…c na swojej drodze to co jeszcze pozostaÅ‚o jeszcze przy życiu. 
 
Najeźdźcy pojawili siÄ™ znikÄ…d i zabrali nas z zaskoczenia... nie mogliÅ›my nic zrobić! Zabrali nasz najcenniejszy skarb: siłę życiowÄ… planety, pozostawiajÄ…c jÄ… na pewnÄ… Å›mierć. Kiedy Å›wiatÅ‚o zaczęło zanikać, pojawiÅ‚y siÄ™ cienie, które pożeraÅ‚y wszystko, co pozostaÅ‚o żywe. Aby uratować swój dom, trzeba stawić czoÅ‚a swoim lÄ™kom i dotrzeć do starożytnej maszyny
 
Zadanie Cory nie bÄ™dzie wcale takie proste. Å»eby dotrzeć do Nasiona Å»ycia, nasza bohaterka, a przy okazji my gracze, bÄ™dzie musiaÅ‚a odnaleźć Å›lady dawnej cywilizacji Lumian. Przy okazji zmierzy siÄ™ z wieloma tajemnicami, na jej drodze stanÄ… przeszkody, wielkie niebezpieczeÅ„stwa, ale i moc piÄ™kna ginÄ…cej krainy. Cora unikajÄ…c cienia, w którym czai siÄ™ zÅ‚o, bÄ™dzie mierzyć siÄ™ z Å‚amigÅ‚ówkami, wypeÅ‚niajÄ…c to, co zostaÅ‚o jej przez los przeznaczone.  
 
Jej przeznaczeniem jest bowiem podróż do nieÅ›miertelnoÅ›ci, zdobycie Nasiona Å»ycia i w koÅ„cu stania siÄ™ PradawnÄ…, wiecznym stworzeniem, które ma moc tworzenia i niszczenia. Cora musi znaleźć w sobie odwagÄ™, by stać siÄ™ istotÄ… boskÄ… i nieÅ›miertelnÄ…. Droga ku temu nie bÄ™dzie jednak usÅ‚ana różami. 
 
Seed of Life zadebiutuje na Steam w wersji na komputery osobiste PC w drugim kwartale tego roku.  
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1234567891011
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners