Sekiro™: Shadows Die Twice będzie można samodzielnie ograć już w ten weekend na specjalnych wydarzeniach promocyjnych. Udział zapewni nam cenny prezent.
Już w ten weekend w Poznaniu oraz w Warszawie odbędą się specjalne wydarzenia promocyjne najnowszej gry From Software, o których wspominaliśmy Wam jakiś czas temu.
W tym wpisie przypominamy tylko o tym, że po ograniu produkcji na PlayStation 4 Pro przygotowane zostaną specjalne prezenty w postaci upominkowych bonów, których warto to 50 zł i obowiązuje na zakup tego tytułu w sieci Media Expert.
Okazja na papierze zapowiada się naprawdę dobrze, a i prezent zdecydowanie można uznać za bardzo cenny wobec kosztów, jakie ponoszą gracze w Polsce na co dzień.
Sekiro: Shadows Die Twice zaliczy premierę 22 marca 2019 roku na PC, PS4 i XB1 w polskiej wersji językowej (napisy). Sprawdź cenę Sekiro w innych sklepach.
Śledź nas na google news – Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
