Serial Arcane oficjalnie stał się częścią uniwersum League of Legends!

lubiegrac newsy filmowe Serial Arcane oficjalnie stał się częścią uniwersum League of Legends!
Serial Arcane oficjalnie stał się częścią uniwersum League of Legends!Tamer Adas | 14 października 2023, 20:10

Niezwykle ceniony serial Arcane oficjalnie stał się częścią growego uniwersum League of Legends, które zawierać będzie teraz także wydarzenia doskonale znane fanom animacji, udostępnionej za pośrednictwem platformy Netflix.

W oczekiwaniu na premierę 2 sezonu Arcane, która być może odbędzie się wiosną 2024 roku, fani pierwszej serii otrzymują nie tylko pozytywne wieści dotyczące wydarzeń, które były wcześniej prezentowane. 

Riot Games zdecydował się zdradzić, że po odpowiednich rozmowach ostatecznie zarówno wspomniana animacja oraz gry ze świata League of Legends będą należeć do spójnego świata, choć wcześniejsza strategia zakładała, że będą to osobne tytuły.

To wszystko sprawia, że fani z pewnością jeszcze uważniej będą śledzić nowy sezon, aby poznać kolejne szczegóły świata przedstawionego, który od kilku lat jest coraz intensywniej rozwijany w różnych kierunkach.

Zapoznaj się także z: Znacie gry ze świata League of Legends? Pod szyldem A League of Legends Story znajdziemy już kilka produkcji!

Warto śledzić co będzie się działo wokół Riot Forge / Riot Games, które rozpoczyna trudne zadanie, z którym nie potrafiło sobie poradzić wiele różnych firm. Na tę chwilę autorzy stosują jednak sprytne zagrania, aby dostarczyć wyjątkowe projekty oraz przedstawić odmienne wydarzenia z lore LOL-a.

League of Legends miało premierę 26 października 2009 roku na komputerach osobistych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/arcane-is-now-a-part-of-the-league-of-legends-universe-riot-announces

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners