Już teraz Diablo IV doczekało się publicznego serwera testowego!

lubiegrac news Już teraz Diablo IV doczekało się publicznego serwera testowego!
Już teraz Diablo IV doczekało się publicznego serwera testowego!Tamer Adas | 3 kwietnia 2024, 15:50

Oficjalnie wdrożono serwer testowy (PST) do Diablo IV, dzięki czemu gracze mają okazję do przedpremierowego zapoznawania się  nowościami, które są niekiedy i niezwykle eksperymentalne. W ten sposób fani mogą zapoznać się z przygotowywanymi nowościami, jednocześnie mogąc sprawniej dzielić się swoim zdaniem na temat nowinek.

Blizzard Entertainment zdecydował się tuż przed świętami Wielkanocnymi zdradzić pierwsze detale o wprowadzonym wczoraj Serwerze Testowym, za sprawą którego gracze mają okazję do zapoznawania się z eksperymentami oraz planowanymi nowinkami w ramach rozgrywki i jej kolejnych aktualizacji.

Głównym celem jest serwowanie bardziej jakościowych przedmiotów z jaśniejszymi przedmiotami, wprowadzaniem nowych, towarzyszących systemów oraz narzędzi. Już teraz sprawdzane będą nowe Piekielnie Przeływy, które będą zmieniać się w zależności od tego, jak skutecznie pozyskiwane będą Udręczone Dary.

Wprowadzone na północny zostają Doły rzemieślnika, będące doskonałą okazją do zgarnięcia surowców, umożliwiających stworzenie wyjątkowych pancerzy, bazujących na sekretach i technikach legendarnych Horadrimów, w ramach czwartej rangi świata. Drabinki bossów zostaną zmodyfikowane, Udręczone Echa będą dysponować poziomem 200, a upuszczane przedmioty dysponować będą mocą na poziomie 925.

To jednak nie jedyne nowości, które będzie można testować. W końcu przygotowano również takie aspekty jak mgła wojny, nowe poziomy ukończenia kampanii, specjalne premie dla współczynników, wynikające z odblokowania Ołtarzy Lilit, a nawet odświeżono grono wierzchowców i punktów umiejętności.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners