Serwery Diablo 4 na premierę poradzą sobie? Blizzard zapewnia, że jest przygotowany na przyjęcie graczy!

lubiegrac news Serwery Diablo 4 na premierę poradzą sobie? Blizzard zapewnia
Serwery Diablo 4 na premierę poradzą sobie? Blizzard zapewnia, że jest przygotowany na przyjęcie graczy!Tamer Adas | 17 maja 2023, 11:15

Czy beta testy pomogą Blizzardowi opanować serwery w dniu premiery Diablo 4? Autorzy zapewniają, że podjęcie się tych inicjatyw spowodowało, że tak faktycznie ma się zdarzyć! Czego się zatem gracze mogą spodziewać w podczas pierwszych, najbardziej intensywnych sesji?

John Mueller (dyrektor artystyczny) i Joe Piepiora (zastępca reżysera) z Blizzard Entertainment udzieli odważnej zapowiedzi za pośrednictwem eurogamera, gdzie zdecydowali się zdradzić, że przeprowadzone sesje beta testów sprawiły, że pod względem przyjęcia graczy na serwery, Diablo IV nie zawiedzie graczy!

Zgodnie z ich słowami studio jest przygotowane na wielkie zainteresowanie w dniu premiery oraz kilku kolejnych, gdy serwery zmagać się będą z konieczności przyjęcia bardzo, bardzo dużego zainteresowania. Jak się jednak okazuje, przeprowadzone działania mają zapewnić spokojne przeprowadzenie działania.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Jak się okazuje, testowanie zainteresowania poprzez bety umożliwiło autorom pozyskanie szeregu informacji, za których sprawą przeprowadzono na bieżąco poprawki elementów, mogących się okazać sporym problemem w trakcie debiut.

Server Slam spowodował, że Diablo 4 ma być przygotowane do swoich pierwszych, trudnych dni, które mogą spowodować kłopoty. Miejmy nadzieję na to, że ostatecznie faktycznie uda się ich uniknąć, a gracze, choćby po odczekaniu pewnej porcji czasu, ostatecznie dostaną się do Sanktuarium, gdzie staną do walki ze złem bez większych kłopotów...

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.eurogamer.net/blizzard-really-confident-of-smooth-diablo-4-launch-following-server-stress-tests

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners